Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Прийдіть, пиймо пиття нове, що не з каменя неплідного чудом явлене, але нетління джерело, що з гробу, наче дощ, видало Христа, в ньому ми утверджуємося." (Воскресна Утреня)

Олеся

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2017-11-26 14:38:13

Псевдонім (Нік): Олеся

Коментарів: 4

Коментарі

 • Запитання до Священика
  2019-07-18 14:54:34

  Слава Ісусу Христу! На жаль, ми живемо у такому світі, де існує страшне слово “війна”,коли треба брати в руки зброю і захищати територію рідної землі. А що ж робити християнам, коли мова йде про війну, де вбивають людей і без зброї вижити складно на полі бою. Якщо кожен буде відмовлятися від виконання свого обов'язку захищати країну, хіба це не зрада і не гріх?

 • Запитання до Священика
  2018-03-08 19:52:58

  Слава Ісусу Христу! Отче, скажіть, будь ласка, чи потрібно вклякати в неділю і суботу, коли приходиш до церкви і промовляєш приватні молитви чи після Причастя? Дякую!

  о. Володимир

  Слава Навіки! Згідно нашої традиції, неділя є днем великої радості з нагоди Воскресіння Господнього, тому в неділю не вклякаємо. Клякання є покутним жестом, а після Св. Причастя Христос живе вже у Вас (Ви Його щойно прийняли у Святім Причасті), тому клякати не пасує :) пасує радісно подякувати і звеличити Його у своїм серці.

 • Запитання до Священика
  2018-01-08 15:55:33

  Христос ся Рождає! Нещодавно натрапила на статтю про те, що тварини не мають душі.Господь створив тварин, щоб ми споживали їх. Але є собаки чи інші тварини, які піклуються про незрячих, хворих, вони люблять. А хіба може таке бути без душі?

  о. Володимир

  Славіте Його! Може :) Читайте Катихизм.

 • Запитання до Священика
  2017-11-26 15:21:01

  Слава Ісусу Христу! До народження Христа, відповідно до закону Мойсея, люди мали приносити в жертву тварин. Але потім Ісус добровільно віддав своє життя, щоб його ціною відкупити наші гріхи та зупинити жертвоприношення. А прийнявши Причастя, ми приймаємо Христа та очищаємося від злого. Але я не розумію, чому заради прощення має пролитися кров, чому за наші гріхи помирали тварини, яким чином кров знищує гріх?

  о. Іван

  Слава Навіки! Ваше питання надто складне, щоб на нього відповісти кількома реченнями. Для цього потрібно заторкнути багато моментів: біблійних, історичних, богословських тощо. Найперше радимо уважно читати Книгу Левит - багато що вам проясниться.