Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"той, хто затаює свій гріх, не буде ні до чого гідний, а хто сповідається з гріхів своїх і полишає їх позаду себе, той сподобиться від Бога милости (Прип.28,13)" (Св.Ісаак Сирійський)

Катерина

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2017-12-10 15:39:27

Псевдонім (Нік): Катерина

Коментарів: 1

Коментарі

  • Запитання до Священика
    2017-12-10 15:39:27

    Слава Ісусу Христу! Наступного тижня маю хрестити доньку своєї подруги. Була зустріч зі священником який має здійснювати обряд. Він сказав, що хрищенні батьки мають причаститися. Ніколи цього не робила, а прочитавши інформацію про це, зрозуміла, що наврядчи зможу виконати всі умови і обряди. Але маленька Анна для мене дуже дорога і вже, не дивлячись на те, що я їй ніхто,відчуваю відповідальність перед нею. Тому дуже переживаю, якщо я не виконаю всі рекомендації священника, то Таїнство Хрещення не буде вважатися якби дійсним. Що мені робити?

    о. Володимир

    Слава Навіки! Прошу підійти до священика і пояснити чому Ви не зможете сповідатися і причащатися. Якщо потрібно підготувати Вас до Сповіді, священик це зробить. В любому випадку підійдіть до священика.