Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо хочеш дізнатися, чи ти є смиренно-мудрий, то випробуй себе, чи не бентежишся ти, коли тебе ображають." (Св.Ісаак Сирійський)

Анна

Дата реєстрації: 2018-01-09 20:24:46

Псевдонім (Нік): Анна

Коментарів: 1

Коментарі

  • Запитання до Священика
    2018-01-09 20:34:19

    Слава Ісусу Христу! декілька місяців тому, стала свідком ситуації, коли сусідка (похилого віку)щось кидає під огорожу та шепче, бачила це тричі, саме тоді коли моя маленька дитина спала. Дуже переживаю, бо не знаю намірів тієї людини, боюсь за свою сім'ю.

    о. Володимир

    Славіте Його! Сповідайтеся часто і приймайте Святе Причастя, і нічого Вам не зашкодить. Нехай її наміри Вас не турбують. Христос помер і Воскрес за нас, щоб зробити нас вільними. Диявол не має права до християн. Він може тільки залякувати різними забобонами і ворожбою, але зробити нічого не може доти, доки сам християнин до нього не звернеться. А звернення до злого відбувається через гріх, забобони, ворожбу (виливання воску, викатування яйця, гороскопи, сонники та інше подібне).