Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо здійснюватимеш молитовний подвиг, яку б тільки не доводилося зносити тобі скорботу, то в молитві здобудеш плід." (Прп.Ніл Синайський)

Oksana

Дата реєстрації: 2018-01-27 21:30:25

Псевдонім (Нік): Oksana

Коментарів: 1

Коментарі

  • Запитання до Священика
    2018-01-27 21:42:27

    Христос рождається!!! Отче, підкажіть, будь ласка, що я можу зробити для своєї сім'ї. Мені 20. Наша сім'я (тато, мама, сестра,я, дідусь та баба) проживаємо на селі. Батько не виконує своїх обов'язків, всю роботу звалює на маму, а мама після операції, але якось намагається роботи все якнайкраще в плані господарства і в плані стосунків (уникнути конфлікту, піти на компроміс). Зараз стан її здоров'я погіршився. Я дуже за неї хвилююся і намагаюся допомагати в тому, що можу. Моя сестра також допомагає. Баба з дідом вже старенькі і в них проблеми з пам'яттю. А тато навіть не цікавиться самопочуттям своєї дружини. ВЗАГАЛІ. Коли я хочу поговорити про це з татом, він мене уникає, починає кричати, говорить, що я така сама як мама. Я люблю маму і тата, а також всіх членів нашої сім'ї. Але мене просто вражає ця несправедливість та байдужість. Що я можу зробити, щоб підштовхнути тата на правильний шлях (хоча він ходить до церкви і вважає себе віруючою людиною)???

    о. Володимир

    Слава Навіки! Найбільше, що можете зробити в цій ситуації, це щодня молитися за Батька окрему молитву і жертвувати кожен місяць Сповідь і Святе Причастя за нього.