Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди май перед очима Господа, бо Він спасає тих, що уповають на Нього." (Св.Єфрем Сирійський)

Галина

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2018-10-15 19:05:56

Псевдонім (Нік): Галина

Коментарів: 1

Коментарі

 • Запитання до Священика
  2018-10-15 19:06:21

  Слава Ісусу Христу! Отче, цікавить таке питання: у нас донька Злата (хрещена Софією). Скоро очікуємо ще на одну донечку. Хочемо назвати Софія ( але хрестити тим, що буде ближче до народження). Ніхто з людей не знає і не знатиме хрещених імен дочок. від так для всіх це будуть Злата і Софія. А їхні хрещен імена Софія та ін. наприклад Анна. Можна так?????

  о. Володимир

  Слава Навіки! Колись був у нас такий випадок. Наречений перед шлюбом попросив називати його Василем, а по документах і хрещений він Степан. Але так склалося, що Степаном Його ніхто не знає, всі кличуть Василем. Виникла певна колізія. Наречена в часі шлюбу, даючи згоду, мала б відповісти на запитання священика: "Чи маєш ти, Маріє (імена мною змінені) добру і непримушену волю взяти собі за чоловіка цього Степана, ЩО ЙОГО ТУТ ПЕРЕД СОБОЮ БАЧИШ ?" Але Вона бачить перед собою Василя. При чім тут якийсь Степан?!!! :) Якщо ж священик запитає, вживаючи ім'я Василь, то це неправда, бо стоїть Степан. Так кого вона ПЕРЕД СОБОЮ БАЧИТЬ? :) Гості спантеличені, бо Степаном його ніхто не знає, а Василем назвати не можемо, бо по всіх документах (в т.ч. свідоцтво про хрещення) він Степан. :)

  Порада: якщо називаєте дітей двома іменами, то хрестіть їх двома іменами, і кличте двома іменами. Ім'я даємо дітям на все життя. Щоб часом вони потім не мали проблем навіть юридичних (дві Софії?). А якщо "...Ніхто з людей не знає і не знатиме хрещених імен дочок...", тоді навіщо їх тими іменами Хрестили?