Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Віддаймо славу Тому, Хто дає свій страх у наші серця: Він бо вчить чоловіка розуму (Пс. 93, 10). Острах Господній — початок мудрости (Прип. 1,7)." (Св.Єфрем Сирійський)

Сергій

Дата реєстрації: 2013-11-06 18:36:31

Псевдонім (Нік): Сергій

Коментарів: 1

Skype: migotskiy

Коментарі

 • Запитання до Священика
  2018-01-23 17:33:50

  Христос Рождається.

  Я хотів сам знайти в інтернеті відповідь на моє питання але нічого не знайшов тому звертаюся до вас.Скажіть будьласка якщо так станеться що під час Святого Причастя через необачність людини яка причащається з чаші прольється Кров Господа нашого Ісуса Христа на землю чи одяг. Які тоді дії Священника чи несе він якусь потім відповідальність за це і що має робити та людина яка необережним рухом чи ще якось до цього призвела.

  о. Володимир

  Славіте Його! Для священика, як і для того, хто причащається це дуже велика прикрість :( Слова на Літургії: "Зі страхом Божим і вірою приступіть" самі за себе говорять про велику відповідальність і обережність. Господь знає і бачить наші наміри і думки, тому ніколи не сміємо легковажно поводити себе перед Святими Тайнами. Якщо ж так вже сталося, що Святі Тайни впали на одяг (землю), потрібно звернутися до священика, а священик, дотримуючись певних правил, повинен обмити це місце. Про це також потрібно сказати при Сповіді.