Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Краще займатися ділом, молитвою і роздумуванням, читаючи Божественні Писання, аніж припиняти це невчасно й пустословити, від чого зроджується брехня." (Св.Єфрем Сирійський)

Бенедикт ХVI: нехай Чемпіонат Європи з футболу сприяє побудові мирного суспільства

Переглядів: 1974Коментарі: 0

З нагоди початку Чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012", який стартує 8 червня в Польщі і Україні, Бенедикт ХVI скерував спеціальне послання до голови Конференції католицьких єпископів Польщі, Архиєпископа Юзефа Міхаліка. Святіший Отець зазначив, що в цій спортивній події беруть участь не тільки організатори, спортсмени і вболівальники, але різним чином і в різних проявах, все суспільство. "Також і Церква не залишається байдужою до цієї події, особливо в забезпеченні духовних потреб тих, хто бере участь в ній. З вдячністю я прийняв інформацію, що під час цих ігор відбудуться душпастирські зустрічі, молитви і Служби Божі", - написав Папа.

Бенедикт ХVI згадав блаженного Папу Івана Павла II, який сказав, що спортивні заходи сприяють побудові громадянського суспільства, в якому протистояння замінюється здоровою конкуренцією, а конфлікти замінюються мирними спортивними зустрічами. "Командні види спорту, особливо футбол, є важливою школою у вихованні почуття поваги до іншого, особливо до спортивного противника, в дусі особистої жертовності на благо добра всієї команди, через підвищення якості кожного елемента, який її створює. Одним словом, у подоланні логіки індивідуалізму та егоїзму, які часто є характерними для людських відносин", - написав Папа і додав, що спортивні заходи мають сприяти логіці братерства і любові, на всіх рівнях, будуючи справжнє загальне благо.

На закінчення свого послання Папа закликав усіх, хто займається організацією Чемпіонату Європи, щоб він став вираженням найблагородніших чеснот, духа миру й щирої радості. "В молитві я довіряю Богові пастирів, волонтерів, футболістів, вболівальників і всіх тих, хто займається підготовкою і хорошим проведенням Чемпіонату", - написав на завершення свого послання Бенедикт ХVI.

КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)