Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ті, що збирають у собі печалі (цього віку) і злопам'ятні помисли та й (в цьому стані) моляться, подібні на тих, що черпають воду й вливають її до дірявої бочки." (Прп.Ніл Синайський)

Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)

Переглядів: 8909Коментарі: 24

Слава Ісусу Христу!

Шановні переглядачі нашого сайту!

Вже скоро минає рік, як ми перейшли на нову версію сайту. Бачимо в цьому великий позитив. Тепер нас легше знайти у пошуку, відповідно збільшилося число відвідувань. Це свідчить про те, що голошення Слова Божого в інтернеті є корисним і потрібним. Для цього стараємося робити все, що в наших силах і що вміємо, щоб Вам було легко знайти все потрібне для душі. Тут і щоденні відеопроповіді наших священиків, щоденні розважання, інформація про парафіяльні спільноти, новини Церкви, офіційні документи і т.д. Одним словом все, чим живе сьогодні Християнин у світі, і зокрема на нашій парафії.

Але ми свідомі того, що не все можемо, чи навіть вміємо. І тому заохочуємо Вас до активної співпраці. Нам дуже важливо знати Вашу думку про сайт, як його вдосконалити, що хотіли б Ви прочитати, побачити, почути. Нам важливо знати Вашу реакцію на ті, чи інші події з Церковного, чи парафіяльного життя. Для цього на кожній сторінці сайту передбачені коментарі.

Тепер трохи про реєстрацію. Щоб коментувати події на сторінках, не обов'язково реєструватися. Тоді коментар з'явиться від імені аноніма. Внизу сторінки, де є поле для коментарів, детально описано як це зробити анонімно, а також де реєструватися. Хочемо звернути Вашу увагу: коментарі, відправлені анонімно, з'являться на сторінці не відразу! Ми залишаємо за собою право (з міркувань безпеки) їх перевіряти. Коментарі зареєстрованих користувачів будуть опубліковані відразу. Зареєстрований користувач зможе отримувати повідомлення на свій e-mail про відповіді на коментарі, таким чином бути в курсі дискусії на вибрану тему. Внизу цієї сторінки Ви можете переглянути, як виглядають коментарі зареєстрованих користувачів, а також анонімні.

Для чого потрібна реєстрація? Для користування розділом "СПІЛКУВАННЯ" радимо зареєструватися. Під час реєстрації на Ваш e-mail буде надіслано окремим листом ключ. Його потрібно скопіювати, відкрити посилання вказане в листі і вставити в відкрите для цього поле для завершення активації профілю коментатора. Це буде Ваш профіль, подібно як у фейсбуку, в контакті, чи інших соціальних мережах. Після того, як ключ активації введено Ви заходите в свій профіль користувача, та редагуєте свої дані (логін, пароль, фото і т.д). Пароль Ви визначаєте самі і за допомогою нього будете щоразу заходити для відправки коментаря, а також зможете самі редагувати, видаляти свої коментарі, змінювати свої дані і т.д. Не бійтеся реєструватися! Сам термін "реєстрація" лякає користувачів. Ми не вимагаємо при реєстрації адресу проживання, номер банківського рахунку, чи навіть номер мобільного телефону smile , лише e-mail. Все це потрібно для того, щоб від Вашого імені ніхто не міг зареєструватися.

Як редагувати свій профіль. На любій сторінці внизу, в формі для коментарів натисніть: "Якщо Ви зареєстровані, увійдіть тут". В форму, яка відкрилася, введіть свій e-mail і пароль і увійдіть. Зверху на любій сторінці під шапкою сайту є головне меню. Під кнопкою "Головна" вже з'явилося Ваше ім'я. Наведіть мишкою на нього і відкриється випадаюче меню. Наприклад: "Іванна (тут буде Ваше ім'я, або нік) / своя сторінка/вихід /. Натисніть на вибір "Іванна" або "своя сторінка". Відкриється Ваша сторінка: "Іванна/дата реєстрації/псевдонім (нік) і т.д. тут натисніть "редагувати персональні дані". Побачите свою сторінку, де можна змінювати свої дані в т.ч. і пароль, нік, написати щось про себе. В полі "Аватарка" вкажіть адресу з "твіттера", чи "в контакті", чи іншу соц.мережу, або сайт, де розміщене ваше фото. (натисніть на своє фото правою клавішею мишки, виберіть: копіювати адресу зображення, скопіюйте і вставте тут на своїй сторінці в поле аватарка). Внизу натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ" і Ваші дані будуть збережені. Ось і все smile . Ваше фото від тепер буде відображатися в кожному коментарі, який напишете. На цій же сторінці, де ставите аватарку, внизу побачите, що можна підписатися на коментарі. Тобто, Ви можете на свою скриньку отримувати всі коментарі, які Вас цікавлять (залежить від Ваших налаштувань).

Трохи про правила "доброго тону". Наш сайт є офіційним сайтом парафії Храму Свв. Ольги і Єлизавети. Тому просимо в коментарях поводити себе по християнськи. Забороняється "ненормативна" лексика, образливі слова в адресу будь-кого з учасників форуму, Церковної влади, священиків, парафіян, пропаганда насильства, різного роду збочень. Забороняється спам і різного роду реклама (хто бажав би розмістити рекламу, просимо звертатися окремим листом через розділ "КОНТАКТИ"). Політика сайту спрямована на розбудову Христової Церкви, тому все що противиться добрим намірам і політиці сайту забороняється.

Щоб уникнути неприємностей на форумі і в коментарях існує модерація. Тому кожен коментар з'являється на сторінці тільки після перевірки модератором. Це потрібно також і для захисту від зловмисних шкідливих кодів, які могли б пошкодити систему. Тому, до речі, просимо не хвилюватися, якщо коментар з'явився на сторінці не відразу. Він обов'язково з'явиться після перевірки модератором (звичайно ж, якщо не порушує правила "доброго тону")

В минулій версії сайту розділ "СПІЛКУВАННЯ" був досить активний. Зокрема, було багато запитань до священиків. Нажаль, в цій версії активність впала до нуля(!?). З чим це пов'язано? Відповіді є дві: або ми щось робимо не так, або Ви щось робите не так smile. Давайте шукати причину разом!

Чекаємо на Ваші відверті і щирі коментарі та поради просто на цій сторінці внизу. Звичайно, можна і без реєстрації.

З повагою і любов'ю від імені Адміністрації сайту

о. Володимир Сайчук

Коментарів: 24 RSS

2Закхей17-11-2012 21:50

А так виглядає коментар від аноніма.

Спробуйте і Ви написати свій коментар!!!

3Анонім19-11-2012 17:12

привіт. я теж хочу коментувати.

4Володимир21-11-2012 20:27

Нехай Господь Благословляє проповідування слова Божого церез мережу інтернетsmile

5іванна23-11-2012 02:12

Слава Ісусу Христу! Я і моя сімя парафіяни вашої і нашої церкви.Ми своїх діток хрестили у о.Ореста(старшу Вікторію)і молодшу(Василинку) у о.Володимира(у Вас).Наша старша донечка бере участь у театральному гуртку,діючому при церкві,а молодша займається у студії Янголятко...Нам дуже подобається що при церкві є різні студії, гуртки діти там займаються з великим задоволенням...ми поєднуємо похід до церкви і на гуртки...Дякуємо адміністрації за турботу про маленьких парафіян і ще нам дуже подобається підсвічування яке зараз проводять, це дуже гарно...Діти дуже чекають свята Миколая у церкві буде вистава і буде Миколай з подарунками...ДЯКУЄМООООООО!

6іванна23-11-2012 02:14

Привіт! Я коментар залишила вище, чомусь я подумала що допустила помилку при реєстрації але бачу що все добре...

7о. Володимир23-11-2012 02:48

Слава Навіки! п.Іванно, щиро вітаю Вас на нашому з Вами сайті в якості коментатора! Дуже приємно, що Ви зареєструвалися. Ви можете поставити своє фото, і його буде видно на кожному з Ваших коментарів. Дуже дякую за приємні слова в нашу адресуsmile А ще хочу повідомити Вам, що Ви (як один із перших коментаторів) виграли передсвяткову акцію!!!grin Запрошую Вас і Вашого чоловіка взяти участь у реколекціях "Подружні Зустрічі", які відбудуться 14 - 16 грудня. Прошу прийти в неділю до захристії храму, щоб уточнити подробиці.smile

8іванна23-11-2012 14:58

Слава Ісусу Христу! Підкажіть,будь ласка, як поставити аватарку.

9о. Володимир23-11-2012 19:03

Слава Навіки! Тут на цій сторінці (або на любій) внизу натисніть: "Якщо Ви зареєстровані, увійдіть тут". в форму, яка відкрилася, введіть свій e-mail і пароль і увійдіть. Зверху на любій сторінці під шапкою сайту є головне меню. Наведіть мишкою під кнопку "Головна" відкриється випадаюче меню: "Іванна / своя сторінка/ вихід /. Натисніть на вибір "Іванна" або "своя сторінка". Відкриється Ваша сторінка: "Іванна/дата реєстрації/псевдонім (нік) і т.д. тут натисніть "редагувати персональні дані". Побачите свою сторінку, де можна змінювати свої дані в т.ч. і пароль, нік, написати щось про себе. В полі "Аватарка" вкажіть адресу з твіттера, чи в контакті, чи іншу соц.мережу, або сайт, де розміщене ваше фото. (натисніть на своє фото правою клавішею мишки, виберіть: копіювати адресу зображення, скопіюйте і вставте тут на своїй сторінці в поле аватарка) Ось і всеgrin Ваше фото від тепер буде відображатися в кожному коментарі, який напишете.

Далі, при бажанні, можете зайти на форум, натиснувши в головному меню кнопку "СПІЛКУВАННЯ" І ПОДИВИТИСЯ НА НАШ ФОРУМ. Можете залишити свої коментарі в любій із тем. Наприклад, напишіть про що Ви хотіли б поговорити на форуміsmile

10о. Володимир23-11-2012 19:15

І ще забувsmile На цій же сторінці, де ставите аватарку, внизу побачите, що можна підписатися на коментарі. Тобто, Ви можете на свою скриньку отримувати всі коментарі, які Вас цікавлять (залежить від Ваших налаштувань)

12Анонім25-11-2012 03:23

СІХ! Маю таке наболіле питання чи то навіть більше коментар. Хочу почути пояснення чому на парафії не проводиться жодної роботи з молоддю? Маю на увазі іі духовний розвиток саме як молодої людини. Зараз так важливо почути від священика наприклад про передшлюбну чистоту, бо батьки рідко розмовляють про таке зі своїми дітьми. Багато пар беруть шлюб з причини вагітності, а ще більше не дотримуються дошлюбної чистоти! Коли молода людина починає шукати свій шлях у житті їй дуже важливо в почути голос Церкви на "пікантні питання"))) На передподружніх науках говорити про чистоту вже пізно, а засоби масової інформації і молодіжні середовища поза церквою тільки і пропагують вільні відносини, от і маєм потім зламані долі... Тому важливий голос церкви, адже саме вона має виховувати молоде покоління християн, а не телебачення. Адже добрі християнські родини - майбутнє нашої церкви, і шо ми зараз посієм в їх серцях те колись пожнем!!!

Я не кажу, що отці зовсім не звертають на це питання уваги під час проповіді, але коли проводяться духовні бесіди, то можна цю тему краще розкрити, сказати щось відверто, почути думку обох сторін.

В сучасному світі стало немодно говорити про дошлюбну чистоту, нажаль...Давно нормою стали інші життєві позиції...І часто в тих, які все таки прикладають зусиль для збереження себе в чистоті складається враження, що це просто нікому не протрібне. Адже, прийшовши до церкви вагітна наречена так само бере шлюб як і не вагітна, одягаючи білий колір та ще й фату, на яку в принципі...не заслужила(

13о. Володимир29-11-2012 15:46

"Хочу почути пояснення чому на парафії не проводиться жодної роботи з молоддю?"

Не зовсім з Вами згідний. Є в нас молодіжне братсво "Храм", вівтарне братство, катехитична школа (яка, до речі, включає різні вікові категорії, в тому числі і молодь від 15 до 20 р.). Так, що "робота" проводиться (перегляньте категорію "Життя парафії" у нас на сайті). Ходимо також і до шкіл та навчальних закладів (наскільки дозволяє і підтримує це дирекція).

Сам, особисто займаюся приготуванням до подружжя, де дуже багато уваги приділяється питанням дошлюбної чистоти і створенню міцної християнської сім'ї. Також цьому питанню присвячені цілі реколекції "Подружні Зустрічі". Багато проводжу і духовних розмов з молоддю особисто... Тобто, слово "жодної" - це трохи категорично smile

Робота ведеться, але не в такому форматі, який Ви можливо маєте на увазі. Якщо дійсно, це питання для Вас актуальне, приходьте самі і приведіть своїх друзів, разом спробуємо створити потрібний формат зустрічей чи якогось дискусійного молодіжного клубу чи ін. де було б цікаво молодим людям поспілкуватися із священиком.

Як на мене, це цікава тема для дискусії, а тому пропоную Вам зареєструватися на нашому форумі і далі продовжити дискусію там (може ця тема багатьох зацікавить, там і знайдемо однодумців?) Чекаємо на Ваші пропозиції smile

14іванна30-11-2012 01:56

Слава Ісусу Христу! Ми в неділю трошки спізнилися вибачте,підійдемо,якщо можна ,цієї неділі ,з аватаркою нарешті розібралася...

16Анонім08-12-2012 19:48

Слава Ісусу Христу!

Вже декілька днів н розважаннях Кардинала Івана Любачівського - Error!!!

17Aдмін09-12-2012 00:37

Слава навіки!

Просимо вибачення, працюємо над цією проблемою. У нас на сайті все в порядку. То наші колеги на сервері щось наробили так, що функція яка виводить ці сторінки перестала працювати. мабуть знову міняли програмне забезпечення...

18Анонім09-12-2012 20:57

Слава Ісусу Христу! На жаль,ми до вас з чоловіком не встигаємо,чоловік ще у відрядженні... Але ми з нашими дітьми і з літературно-драматичним гуртком(діючим при церкві)готуємось до свята Миколая і до Різдвяної вистави...Ми і Вам бажаємо щедрого Миколая і веселого Різдва!!!

20Ігор13-12-2012 17:02

Слава Ісусу Христу, нашому Спасителю! Це Ігор і Тетяна(Майя) Фединець. Ми з Вами зустрічаємось на реколекціях і пореколекційних зустрічах подружніх пар. В решті знайшли час, щоб зареєструватись. Дякуємо за Вашу таку потрібну душпастирську роботу. Для всіх хочу сказати, що реколекції подружніх пар кардинально змінили наше спільне подружнє життя. Ми впустили до своєї сім'ї Бога і відразу змінилися внутрішньо. 20 років подружнього життя і притирань не змогли зробити того, що зробив наш небесний Батько на 3 дні перебування на реколекціях. Його любов безмежна і Сила могутня, потрібно тільки попросити. Дух любові який там панує, це частинка раю для земних людей, до якого ніхто не може залишитися байдужим. У кожній сім'ї, мабуть, є непорозуміння, чи великі, чи малі, але все це можливо змінити. І запанує МИР І ЛЮБОВ! І станемо ми приємними для нашого Створителя. Божого всім Вам благословення. Люблю Вас! Слава Ісусу Христу!

21о. Володимир14-12-2012 02:46

Слава Навіки! Пане Ігоре щиро дякую Вам і пані Тетяні за щирі і добрі слова. Хай Господь Благословить Вашу сім'ю! smile

22Анонім22-12-2012 21:44

Слава Ісусу Христу! Скажіть будь ласка чому в Св. Письмі мало згадується про Богородицю?

23Миколай18-12-2016 20:36

Слава Ісусу Христу! Поясніть будь ласка. Чи можна нам греко католикам поступати в освітні заклади,до православних семінарій, до прикладу : УАПЦ? Та чи можна приймати святе причастя?

24Наталія23-03-2017 00:34

Слава Ісусу Христу!

Отче, у глибині серця мене мучить питання: моя свекруха ні разу не сповідалась. Не знає чи вона охрещена. Ходить до церкви у Львові, коли приїздить до нас на Різдво та Великдень. Їй вже 76 років. Щонеділі я даю на Службу Божу за її здоров'я. Ми з чоловіком не раз казали, щоб пішла до сповіді, що заведем її, як тільки вона захоче. А цього разу на Різдво пішла за нами до Причастя, ми були попереду і не помітили цього. Ще раніше я думала, що вона ось -ось піде до сповіді, але вона все какзала, що не готова, але з часом - моя думка вже не впевнена. На жаль, людина погрузла в образах на всіх ще з дитинства, в докорах всім, в гороскопах і іншим подібним речам. Я розумію, що кожен має свій вибір та й виховувались ми у різних світоглядах. Але я думаю, якщо так станеться, що вона покине цей світ, а ми ще залишимось тут - чи не буде мене мучити сумління, що я насильно не змінила цю ситуацію. Хоча я розумію, що насильно такі речі не можна робити.

о. Іаан

Слава Навіки!

Найперше потрібно вияснити таке питання: Де проживає Ваша свекруха, де вона народилася і якого року народження. Це для того, щоб хоч приблизно означити факт її хрищення. А можливо вона і сама знає: хрещена вона чи ні. Бо... Якщо людина не хрищена, то її найперше потрібно охристити. Якщо це не відомо, Церква має розв’язок і на цей момент. Власне і запитую про чеа і місце народження.

По-друге: Якщо людина охрищена, але не сповідалася - вона не може причащатися. Ви б їй про це мала сказати. У той спосіб Ви з себе за це знімаєте відповідальність. Вона доросла людина і такі речі повинна розуміти.

По-третє: Силоміць до сповіді Ви її не запровадите, тут потрібно щось інакше. Наприклад, можете сказати, що в сповіді, хоча наше спілкування не є вповні сповіддю, священик запитував про членів родини чи вони сповідаються, і Ви згадали про неї. От священик і ЗАПРОСИВ її прийти до сповіді.

Наостанок: Ви - моліться за неї, а Господь завжди знайде змогу і нагоду, щоб порятувати її душу.

З повагою о. Іаан Галімурка

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)