Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Надіятися буду на Господа, і він спасе мене: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

«Бог нам дарував цю незалежність! Вміймо жити нею!» – владика Венедикт

Переглядів: 2318Коментарі: 0

Сьогодні, 24 серпня з нагоди 21-ої річниці від Дня проголошення незалежності України в Архикатедральному соборі Святого Юрія служилась святкова Архиєрейська Божественна Літургія.

Очолив Богослуження Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський, владика Ігор. У спільній молитві також взяли участь, єпископ-помічник Львівський, Преосвященний владика Венедикт, священнослужителі собору Святого Юрія, парафіяни храму та чисельна громада м. Львова.

Проповідь виголосив Преосвященний владика Венедикт. У своєму слові, єпископ-помічник Львівський замислився над поняттям свободи. Прагненням кожної людини і нації до її посідання: «Кожна нація – виголосив Архиєрей, – яка скаладається з людей покликана до свобідного та вільного буття. Багато поколінь наших предків боролися, щоб на нашій землі панувала ця свобода. Бо свобода це є найцінніше, що є в людському бутті, бутті держави».

Підсумовуючи сказане, владика Венедикт наголосив: «Сьогодні у цей  день ми маємо вміти пам’ятати що за цією свободою і незалежністю, яку ми маємо стоїть Господь. Вміймо побачити це як дар від Бога, те чим Всевишній нас нагородив, як нарід, націю, за неймовірні старання протягом століть!».

По завершенні Божественної Літургії усіх зі святом нації привітав Митрополит Львівський та побажав берегти та плекати нашу державу, і зробив анонс ще однієї молитви за Україну, яка відбудеться  о 17.00 год. біля пам’ятника Т. Шевченку у Львові за участі Преосвященного владики Венедикта, єпископа-помічника  Львівського, представників інших християнських конфесій Львова та влади міста.

КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)