Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Бо хлоп’ятко нам народилося, сина нам дано: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Переглядів: 1162Коментарі: 0

«Бог предвічний народився!

Прийшов десь із небес,

щоб спасти люд свій весь.

І утішився!»

Дорогі наші парохіяни та відвідувачі нашого сайту!

Вже сьогодні опівночі всі ми разом заспіваємо цю величну колядку, прославляючи нашого Спасителя, Котрий у тиху і спокійну ніч зволив прийти до своїх людей, щоб сповнити надії і сподівання усього людства, всієї Вселенної. Оцей величний і, водночас, скромний прихід Господа на землю осіяло світло Вифлеємської зірки. Це світло першого Різдва було немов запалений вночі вогонь, «що просвітлює кожну людину» (Ів. 1,9).

Хоч все навколо було в темряві, у стаєнці сяяло справжнє світло. Це світло сповістило торжество грядущого спасіння усього людства від пекельної пропасті. Однак тут, у Вифлеємі, все відбувалося у простоті й приховано, згідно із стилем, яким Бог діє протягом всієї історії спасіння. Богові подобається запалювати світло в означеному місці, щоб пізніше освітити ними далекосяжний простір. Сьогодні це світло Бог помножує міріадами вогників у наших серцях. Це сіяє радість від торжества перемоги Неба над пеклом, вічного над дочасним, життя над смертю. Це сіяє радість тих, які виходять назустріч Дитяті, щоб у Ньому знайти душевний МИР.

З нагоди Різдва Христового вітаємо усіх наших відвідувачів і парохіян і щиро бажаємо усім ласкавого і безперервного Світла Божої Благодаті, справжньої і великої Радості від усвідомлення себе Божими дітьми і тихого сокровенного Миру, котрий дарує нам оце Різдво Господа нашого Ісуса Христа.

З найкращими побажаннями – ваші священики.

Христос раждається! Славімо Його!

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)