Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніщо не може так наблизити серце до Бога, як милостиня, і ніщо не спричинює в душі такої тиші, як добровільна вбогість." (Св.Ісаак Сирійський)

о. Богдан Когут

Переглядів: 4271Коментарі: 0

о. Богдан Когут

Отець Богдан Когут народився 9 жовтня 1957 року в с. Новосілки Яворівського району Львівської області в Греко-Католицькій родині. Батько Михайло 1924 року народження працював на заводі «Електрон» мати Марія 1928 року народження працювала в колгоспі.

З 1964 по 1974 роки навчався в Новояворівській середній школі.

З 1975 по 1977 роки служив у війську.

З 1978 по 1982 роки навчався у Ленінградській духовній семінарії.

В 1980 році одружився з Ванчишин Іриною. 3 серпня 1981 року народився син Назарий третього січня 1983 року народився син Богдан та 17 липня 1985 року народилась дочка Галина.

7.04.1981 року отримав дияконські свячення з рук Архієпископа Кирила (Гундяєва), ректора Ленінградської Духовної семінарії.

22.06.1981 року отримав священичі свячення з рук Архієпископа Тихвинського Мелітона (Соловйова).

З 1982 до 1985 року служив на парафіях с. Мельнич, с. Добравка, с. Лютинка, с. Боянів Жидачівський району.

З 1985 до 1995 року служив на парафіях с. Бродки, с. Поляна, с. Красів, с. Суха Долина, с. Луб'яне, с. Глуховець Миколаївського району.

17 грудня 1989 року склав визнання віри і був прийнятий в лоно Греко-Католицької Церкви Митрополитом Володимиром (Стернюком).

З 1995 р. до 27 08.2016 року служив на парафії Пресвятої Трійці смт.Щирець Пустомитівського району.

27.08 2016 року іменований сотрудником храму святих Ольги і Єлизавети м. Львова.

В 1999 році вступив на навчання до Варшавського Католицького Університету ім. кардинала С. Вишинського. 2003 року отримав науковий ступінь магістра і захистив ліцензіат.

У 2000-му році іменований протопресвітером Пустомитівського протопресвітерату.

З 1.09.1992 року по 31.10.1995 року працював в середній школі с. Бродки Миколаївського району вчителем основ релігії.

З 1.11.1995 року по 31.05.2016 року працював смт. Щирець вчителем християнської етики.

Нагороджений грамотами Пустомитівської районної ради (23.02 2005 р.), Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації (26.12.2008 р.), Пустомитівської районної державної адміністрації року (2.10.2013 р.), Відділу Пустомитівської РХА (04.04.2014 р.)

Виконував уряд члена конфліктної комісії просвітницької ради і ради радників.

Нагороджений набедренником, скуфією, камилавкою, наперсним жовтим Хрестом і Хрестом з прикрасами.

(Іменини 12 травня)

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)