Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Церква є духовний рай, у ній — дерево життя, святий жертовник примирення, з якого струмує життя вірним, що його полюбили." (Св.Єфрем Сирійський)

о. Володимир

Дата реєстрації: 2012-05-23 20:40:01

Псевдонім (Нік): о. Володимир

Коментарів: 17

Про себе: Слава Богу за все!

Коментарі

 • Подружні реколекції
  2014-02-15 19:25:49

  Слава Ісусу Христу! Програма цих реколекцій є досить насиченою і спрямована виключно на покращення відносин між чоловіком і дружиною. Різниця між лекціями і реколекціями полягає в тому, що лекції промовляють до розуму, а реколекції - до серця (до душі). Тому всі реколекції є з виїздом з дому (відокремленням від звичайного рутинного життя для повного зосередження на певній меті). Умовою подружніх реколекцій є зосередження на стосунках між подругами. Це, мабуть, одна із основних причин чому діти не беруть участі у таких реколекціях (так чи інакше подруги будуть зайняті турботою про дітей, навіть якщо там буде няня, а не зосереджені на своїх стосунках). Інша складова цього питання - організаційна і матеріальна. Наприклад, де діти будуть ночувати дві ночі в часі реколекцій :), чи зможуть бути тривалий час без мами (бо мама буде зайнята налагодженням відносин з татом :) ) і т.д. Але це не означає, що ми про це не думаємо. Адаптувати програму цих реколекцій до таких речей є вкрай складно. Навіть якщо вдасться нам щось зробити в цьому напрямку, то це вже не будуть реколекції, а лекції, чи одноденні зустрічі.

  Сьогодні існують інші форми праці з родинами, де передбачена участь дітей. Це різноманітні лекції, зустрічі, сімейні табори з виїздом на "природу" і т.д. (Інформацію шукайте в комісії в справах родини Львівської Архиєпархії). Тому, якщо є загроза "не дожити", як Ви пишете, то потрібно шукати виходу в інших формах (навіть в консультаціях із священиком).

 • Подружні реколекції
  2013-10-28 11:20:18

  Щиро вдячний всім учасникам реколекцій! Хай Господь благословить Ваші подружжя! :)

 • Приготування до Св.Тайни Подружжя
  2013-08-23 14:25:33

  Слава Навіки! 1. Був час коли багатьох людей Хрестили в православній Церкві. Важливо до якої конфесії Ви зараз себе відносите, до якого храму ходите, де сповідаєтеся і т.д.

  Якщо є різниця між Вами у віросповіданні, існує певна процедура згідно Канонічного Права нашої Церкви, яка дозволяє уділяти такі шлюби. Найкраще обговорити це безпосередньо із священиком. Прошу прийти до захристії храму для вирішення питання.

  2. Що стосується фінансів. Проаналізуйте свої витрати на розписку, відео, фотографії, зачіску, музику, забаву і т.д., і подумайте скільки б Ви хотіли жертвувати Богові, дякуючи за Велику Ласку Святої Тайни Подружжя. :) На якому місці для Вас в цей святковий день стоятимуть Божі речі? :) В таких питаннях ми покладаємося на Вашу доброчинність. Сума пожертви добровільна.

 • Оновлена програма Прощі до Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ
  2013-08-16 21:05:05

  Слава Навіки! На це питання точно не зможу відповісти, але думаю, що зможете.

 • Приготування до Св.Тайни Подружжя
  2013-08-16 20:50:37

  Слава Навіки! Ви можете пройти науки у зручний для Вас час, не тільки за пів року, але і скоріше. Це навіть краще, бо є можливість ще добре подумати над завданнями Християнського Шлюбу.

 • Приготування до Св.Тайни Подружжя
  2013-06-25 10:55:01

  Слава Навіки! Науки почнуться з вересня (прошу слідкувати за оголошеннями). Щоб пройти науки, ми не вимагаємо жодних документів. Священик, який Вам уділятиме шлюб, повинен подбати, щоб Ви пройшли передшлюбні науки, а також принесли йому відповідні документи. Якщо він дозволить Вам проходити науки в нас, то по закінченні ми видамо довідку, що Ви пройшли в нас передшлюбні науки.

 • Різдвяний розклад Богослужінь 2013 р.Б.
  2013-01-05 22:55:18

  Слава Навіки! Приблизно по часу це мало б виглядати так: 00.00 - Велике повечір'я. 1.00 - Утреня. 2.00 - Св. Літургія Василія Великого, яка приблизно мала б закінчитися 3.30 - 4.00. І якщо відвідати саме цю об'єднану службу то зранку на 8.00 чи на 10.00 НЕМА ОБОВ'ЯЗКУ йти ще раз на св. Літургію, оскільки участь у Св. Літургії Василія Великого Ви берете о 2.00. ВЕСЕЛИХ СВЯТ ВАМ!!!!!:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-12-13 22:46:16

  Слава Навіки! Пане Ігоре щиро дякую Вам і пані Тетяні за щирі і добрі слова. Хай Господь Благословить Вашу сім'ю! :)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-12-09 20:11:17

  Слава навіки! Дякую за побажання! Приходьте, завжди радий Вас бачити :)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-30 23:21:24

  Слава навіки! Приходьте, чекаю:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-29 11:46:23

  "Хочу почути пояснення чому на парафії не проводиться жодної роботи з молоддю?"

  Не зовсім з Вами згідний. Є в нас молодіжне братсво "Храм", вівтарне братство, катехитична школа (яка, до речі, включає різні вікові категорії, в тому числі і молодь від 15 до 20 р.). Так, що "робота" проводиться (перегляньте категорію "Життя парафії" у нас на сайті). Ходимо також і до шкіл та навчальних закладів (наскільки дозволяє і підтримує це дирекція).

  Сам, особисто займаюся приготуванням до подружжя, де дуже багато уваги приділяється питанням дошлюбної чистоти і створенню міцної християнської сім'ї. Також цьому питанню присвячені цілі реколекції "Подружні Зустрічі". Багато проводжу і духовних розмов з молоддю особисто... Тобто, слово "жодної" - це трохи категорично :)

  Робота ведеться, але не в такому форматі, який Ви можливо маєте на увазі. Якщо дійсно, це питання для Вас актуальне, приходьте самі і приведіть своїх друзів, разом спробуємо створити потрібний формат зустрічей чи якогось дискусійного молодіжного клубу чи ін. де було б цікаво молодим людям поспілкуватися із священиком.

  Як на мене, це цікава тема для дискусії, а тому пропоную Вам зареєструватися на нашому форумі і далі продовжити дискусію там (може ця тема багатьох зацікавить, там і знайдемо однодумців?) Чекаємо на Ваші пропозиції :)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-23 15:15:26

  І ще забув:) На цій же сторінці, де ставите аватарку, внизу побачите, що можна підписатися на коментарі. Тобто, Ви можете на свою скриньку отримувати всі коментарі, які Вас цікавлять (залежить від Ваших налаштувань)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-23 15:03:20

  Слава Навіки! Тут на цій сторінці (або на любій) внизу натисніть: "Якщо Ви зареєстровані, увійдіть тут". в форму, яка відкрилася, введіть свій e-mail і пароль і увійдіть. Зверху на любій сторінці під шапкою сайту є головне меню. Наведіть мишкою під кнопку "Головна" відкриється випадаюче меню: "Іванна / своя сторінка/ вихід /. Натисніть на вибір "Іванна" або "своя сторінка". Відкриється Ваша сторінка: "Іванна/дата реєстрації/псевдонім (нік) і т.д. тут натисніть "редагувати персональні дані". Побачите свою сторінку, де можна змінювати свої дані в т.ч. і пароль, нік, написати щось про себе. В полі "Аватарка" вкажіть адресу з твіттера, чи в контакті, чи іншу соц.мережу, або сайт, де розміщене ваше фото. (натисніть на своє фото правою клавішею мишки, виберіть: копіювати адресу зображення, скопіюйте і вставте тут на своїй сторінці в поле аватарка) Ось і все:-) Ваше фото від тепер буде відображатися в кожному коментарі, який напишете.

  Далі, при бажанні, можете зайти на форум, натиснувши в головному меню кнопку "СПІЛКУВАННЯ" І ПОДИВИТИСЯ НА НАШ ФОРУМ. Можете залишити свої коментарі в любій із тем. Наприклад, напишіть про що Ви хотіли б поговорити на форумі:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-22 22:48:52

  Слава Навіки! п.Іванно, щиро вітаю Вас на нашому з Вами сайті в якості коментатора! Дуже приємно, що Ви зареєструвалися. Ви можете поставити своє фото, і його буде видно на кожному з Ваших коментарів. Дуже дякую за приємні слова в нашу адресу:) А ще хочу повідомити Вам, що Ви (як один із перших коментаторів) виграли передсвяткову акцію!!!:-) Запрошую Вас і Вашого чоловіка взяти участь у реколекціях "Подружні Зустрічі", які відбудуться 14 - 16 грудня. Прошу прийти в неділю до захристії храму, щоб уточнити подробиці.:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-17 17:11:52

  Так виглядає коментар від зареєстрованого користувача :-)

 • Вітання для сотрудника нашого Храму отця Володимира Сайчука
  2012-09-13 00:19:54

  Щиро дякую!!!:-)

 • Відгуки
  2012-07-03 20:55:20

  Поки що нам не відомо нічого про діяльність такої "школи" в Івано-Франківську. Питання вивчаємо, і відразу коли щось дізнаємося, напишемо тут:)