Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди пам'ятатимемо про смерть й у цій думці наближатимемося своїм серцем до Бога, та й жалюгідними стануть в очах наших світські задоволення." (Св.Ісаак Сирійський)

Проповідь о. Ігора Демківа 23 лютого 2013 року Божого.

Переглядів: 2388Коментарі: 0

Сьогодні запрошуємо Вас переглянути відеозапис проповіді о. Ігора Демківа на тему євангельського фрагменту суботи 23 лютого 2013 року Божого.

СЬОГОДНІ НА СВЯТІЙ ЛІТУРГІЇ ЧИТАЄТЬСЯ :

Друге Послання до Тимотея 2, 11-19.

11. Вірне слово: Коли ми з ним померли, то разом з ним будемо й жити. 12. Коли страждаємо, то з ним будемо й царювати. Коли його зрікаємося, то й він зречеться нас. 13. Коли не віруємо, він зостається вірним, бо сам себе зректися не може. 14. Про це нагадуй, заклинаючи перед Богом, щоб не сперечалися словами, - річ, ні на що непотрібна, хібащо слухачам на руїну! 15. Старайся виявити себе перед Богом випробуваним робітником, який не має чого червоніти, який добре настановлює словом правди. 16. А порожніх та нечестивих суперечок уникай, бо вони все більше провадять до безбожности, 17. і слово їхнє, немов пістряк, буде ширитися далі. До них належить Гіменей і Філіт, 18. які відхилилися від правди, говоривши, мовляв, воскресіння вже було, і тим руйнують віру в деяких. 19. Однак, стоїть міцна Божа основа, що має ось яку печатку: «Господь знає своїх», і - «Нехай відступить від неправди кожен, хто Господнє ім'я визнає».

Святе Євангеліє від Луки 18, 2-8.

2. І казав: “В одному місті був один суддя, що не боявся Бога, ні людей не соромився. 3. Була ж одна вдова в тім місті, що (завжди) приходила до нього й говорила: Оборони мене від мого супротивника! 4. І довго не хотів він, але згодом мовив сам до себе: Хоч я Бога не боюся і людей не соромлюся, 5. але тому, що ця вдова мені надокучає, я її обороню, щоб вона не приходила безперестанку та не морочила мені голови.” 6. Тут Господь додав: “Слухайте, що суддя несправедливий каже! 7. А Бог хіба не оборонить своїх вибраних, які до нього день і ніч голосять, і чи баритиметься до них? 8. Кажу вам: Оборонить їх негайно. Тільки ж Син Чоловічий, коли прийде, чи знайде на землі віру?”

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)