Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Терпеливе й без скорботи звершення Божого діла за встановленим порядком дають Божий страх, пам'ять про смерть і муки Христові." (Св.Єфрем Сирійський)

Святослав Шевчук: "Україна боїться Асоціації з ЄС, як пацієнт боїться дізнатися про свої хвороби"

Переглядів: 2142Коментарі: 0

Глава УГКЦ Святослав Шевчук закликає не плекати ілюзій про миттєве покращення економічних та правових умов в Україні завдяки підписанню угоди про Асоціації з Євросоюзом. Про це він сказав під час круглого столу в Києві.

"Ми не плекаємо жодних ілюзій, що завтра рішенням якогось потужного владного чоловіка усе зміниться. Ні політичного, ні юридичного, ні економічного чуда не буде. В тому числі і 29 листопалда. Ми надіємося, що прийдуть дешеві якісні овари, що станеться якесь надзвичайне визнання України як держави у світі. Я би сказав, що це є все марні надії. Ми з вами надіємося тільки на Бога. Бог присутній і в секуляризованій Європі, і в Сполучених Штатах Америки, і в Україні".

За словами Блаженнішого, ймовірне підписання угоди про Асоціацію дасть змогу Україні об'єктивно оцінити свою внутрішню і зовнішню політику.

"Цей момент, який має статися в кінці листопада, є, безперечно, історичним моментом. Бо це шанс, який нам дарує Всевишній. Після нього може бути або велике розчарування чергове, або виклик до справді активного будівництва. Але я думаю, що ця дискусія уже нас міняє, тому що викликає нас до того, щоб ми самі взяли відповідальність за своє майбутнє".

Страх України преед підписанням угоди подібний до побоюваню пацієнта перед дверима лікарського кабінету, коли страшно дізнатися правду, - вважає глава УГКЦ.

"Я би наші природні страхи порівняв сьогодні до страху пацієнта, який повинен пройти медичне обстеження. Він боїться, тому що до кінця не знає правди про стан свого здоров'я.

Можливо, ті виклики, які ставитиме перед українським суспідльством і Асоціація з Євросоюзом, і наш можливий вступ в ці структури, є перевіркою і глибоким висвітленням правди про наше з вами суспільство, в якому ми живемо".

Джерело:Gazeta.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)