Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Приступім свіченосці до Христа, що як жених ізходить із гробу, і разом святкуймо світлопразничними відправами Пасху Божу спасительну." (Воскресна Утреня)

У цей день в Церкві згадуємо, що сталося щось неймовірне в історії людства! - владика Венедикт

Переглядів: 2210Коментарі: 0

У цей день в Церкві згадуємо, що сталося щось неймовірне в історії людства! Бог, Який своєю великою любов’ю кличе людину до буття, віддає Свого Сина за кожного з нас, за усе людство. Але людство розпинає Творця життя!

Однак у цей день виявляється також спасіння людини. Бо саме на Хресті Господь дарує нам життя вічне, робить нас учасниками життя вічного через Свою смерть. Відтак Хрест – це знак нашої перемоги. Ми багато де, окрім церкви, можемо побачити хрести, носимо хрестик на собі, але часто не вдумуємося, не застановляємося, чим для нас є той Хрест.

Поставмо перед свої очі хрест і вдивляймося у розп’яття. Людина розпинає Бога… Гріхи кожного з нас ранять, розпинають Бога. Хрест, на який я споглядаю, це місце мого спасіння, моя батьківщина – там дароване мені життя вічне. Тому диявол так боїться хреста, навіть знаку хреста, бо це знак Божої перемоги, знак того, що диявол вже переможений. Вдивляймося у це знаряддя, де Господь перетерпів, щоб нас зробити учасниками життя вічного.     

+Венедикт

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)