Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як іщезає дим, нехай іщезнуть, як тане віск від лиця вогню" (Воскресна Утреня)

Урочиста хода учнів Катехитичної школи ім. св. Ольги до Архикатедрального собору св. Юра + ФОТОАЛЬБОМ

Переглядів: 3080Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
Урочиста хода учнів Катехитичної школи ім. св. Ольги до Архикатедрального собору св. Юра + ФОТОАЛЬБОМ

26 травня відбулась урочиста хода учнів Катехитичної школи ім. св. Ольги до Архикатедрального собору св. Юра з проходженням через Двері Божого Милосердя. В ріднім храмі учасників ходи перед її початком поблагословив та окропив освяченою водою о. І.Калаш. Процесія з хоругвою Катехитичної школи та іконою св.Ольги пройшла до собору св. Юра, зробивши коротку зупинку біля пам'ятника Митрополиту Андрію Шептицькому.

Уділений благословенням Святійшого Отця, Двері Божого Милосердя для учасників ходи відчинив місійним хрестом о.П.Дроздяк. У соборі відбувся урочистий молебень до Божого Милосердя, який завершився обгортанням присутніх копією ікони "Нерукотворний Спас". Вірні мали нагоду побачити Бога, відчути запах Бога через миро, яким просякнута ікона, та відчути ніжний дотик рук Бога, який пригортає всіх до свого люблячого серця.

Згодом діти пережили страждання Ісуса, вшановуючи Туринську Плащаницю, помолились у крипті храму за упокій душ і пречислення до лику святих визначних діячів церкви, попросили благословення у Пресвятої Богородиці Теребовлянської.

При виході з церкви учасників ходи зустрів рясний дощ, який, ми віримо, послав Господь з неба на благословення усіх прощень і ласк по дорозі до Царства Небесного.

Кожен учасник ходи отримав на згадку про цю чудову подію в його житті пам'ятку, яку буде зберігати довгі роки, адже наступного разу Двері Божого Милосердя відкриються лише за 25 років.

Ганна Соляр

 

 

Фотоальбом: переглянути тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)