Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не вчинки розчиняють замкнені двері серця, а сокрушене серце і смирення душі, коли вона здолає пристрасті смиренням." (Св.Ісаак Сирійський)

о. Володимир

Дата реєстрації: 2012-05-23 20:40:01

Псевдонім (Нік): о. Володимир

Коментарів: 14

Про себе: Слава Богу за все!

Коментарі

 • Подружні реколекції
  2014-02-15 19:25:49

  Слава Ісусу Христу! Програма цих реколекцій є досить насиченою і спрямована виключно на покращення відносин між чоловіком і дружиною. Різниця між лекціями і реколекціями полягає в тому, що лекції промовляють до розуму, а реколекції - до серця (до душі). Тому всі реколекції є з виїздом з дому (відокремленням від звичайного рутинного життя для повного зосередження на певній меті). Умовою подружніх реколекцій є зосередження на стосунках між подругами. Це, мабуть, одна із основних причин чому діти не беруть участі у таких реколекціях (так чи інакше подруги будуть зайняті турботою про дітей, навіть якщо там буде няня, а не зосереджені на своїх стосунках). Інша складова цього питання - організаційна і матеріальна. Наприклад, де діти будуть ночувати дві ночі в часі реколекцій :), чи зможуть бути тривалий час без мами (бо мама буде зайнята налагодженням відносин з татом :) ) і т.д. Але це не означає, що ми про це не думаємо. Адаптувати програму цих реколекцій до таких речей є вкрай складно. Навіть якщо вдасться нам щось зробити в цьому напрямку, то це вже не будуть реколекції, а лекції, чи одноденні зустрічі.

  Сьогодні існують інші форми праці з родинами, де передбачена участь дітей. Це різноманітні лекції, зустрічі, сімейні табори з виїздом на "природу" і т.д. (Інформацію шукайте в комісії в справах родини Львівської Архиєпархії). Тому, якщо є загроза "не дожити", як Ви пишете, то потрібно шукати виходу в інших формах (навіть в консультаціях із священиком).

 • Подружні реколекції
  2013-10-28 11:20:18

  Щиро вдячний всім учасникам реколекцій! Хай Господь благословить Ваші подружжя! :)

 • Оновлена програма Прощі до Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ
  2013-08-16 21:05:05

  Слава Навіки! На це питання точно не зможу відповісти, але думаю, що зможете.

 • Різдвяний розклад Богослужінь 2013 р.Б.
  2013-01-05 22:55:18

  Слава Навіки! Приблизно по часу це мало б виглядати так: 00.00 - Велике повечір'я. 1.00 - Утреня. 2.00 - Св. Літургія Василія Великого, яка приблизно мала б закінчитися 3.30 - 4.00. І якщо відвідати саме цю об'єднану службу то зранку на 8.00 чи на 10.00 НЕМА ОБОВ'ЯЗКУ йти ще раз на св. Літургію, оскільки участь у Св. Літургії Василія Великого Ви берете о 2.00. ВЕСЕЛИХ СВЯТ ВАМ!!!!!:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-12-13 22:46:16

  Слава Навіки! Пане Ігоре щиро дякую Вам і пані Тетяні за щирі і добрі слова. Хай Господь Благословить Вашу сім'ю! :)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-12-09 20:11:17

  Слава навіки! Дякую за побажання! Приходьте, завжди радий Вас бачити :)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-30 23:21:24

  Слава навіки! Приходьте, чекаю:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-29 11:46:23

  "Хочу почути пояснення чому на парафії не проводиться жодної роботи з молоддю?"

  Не зовсім з Вами згідний. Є в нас молодіжне братсво "Храм", вівтарне братство, катехитична школа (яка, до речі, включає різні вікові категорії, в тому числі і молодь від 15 до 20 р.). Так, що "робота" проводиться (перегляньте категорію "Життя парафії" у нас на сайті). Ходимо також і до шкіл та навчальних закладів (наскільки дозволяє і підтримує це дирекція).

  Сам, особисто займаюся приготуванням до подружжя, де дуже багато уваги приділяється питанням дошлюбної чистоти і створенню міцної християнської сім'ї. Також цьому питанню присвячені цілі реколекції "Подружні Зустрічі". Багато проводжу і духовних розмов з молоддю особисто... Тобто, слово "жодної" - це трохи категорично :)

  Робота ведеться, але не в такому форматі, який Ви можливо маєте на увазі. Якщо дійсно, це питання для Вас актуальне, приходьте самі і приведіть своїх друзів, разом спробуємо створити потрібний формат зустрічей чи якогось дискусійного молодіжного клубу чи ін. де було б цікаво молодим людям поспілкуватися із священиком.

  Як на мене, це цікава тема для дискусії, а тому пропоную Вам зареєструватися на нашому форумі і далі продовжити дискусію там (може ця тема багатьох зацікавить, там і знайдемо однодумців?) Чекаємо на Ваші пропозиції :)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-23 15:15:26

  І ще забув:) На цій же сторінці, де ставите аватарку, внизу побачите, що можна підписатися на коментарі. Тобто, Ви можете на свою скриньку отримувати всі коментарі, які Вас цікавлять (залежить від Ваших налаштувань)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-23 15:03:20

  Слава Навіки! Тут на цій сторінці (або на любій) внизу натисніть: "Якщо Ви зареєстровані, увійдіть тут". в форму, яка відкрилася, введіть свій e-mail і пароль і увійдіть. Зверху на любій сторінці під шапкою сайту є головне меню. Наведіть мишкою під кнопку "Головна" відкриється випадаюче меню: "Іванна / своя сторінка/ вихід /. Натисніть на вибір "Іванна" або "своя сторінка". Відкриється Ваша сторінка: "Іванна/дата реєстрації/псевдонім (нік) і т.д. тут натисніть "редагувати персональні дані". Побачите свою сторінку, де можна змінювати свої дані в т.ч. і пароль, нік, написати щось про себе. В полі "Аватарка" вкажіть адресу з твіттера, чи в контакті, чи іншу соц.мережу, або сайт, де розміщене ваше фото. (натисніть на своє фото правою клавішею мишки, виберіть: копіювати адресу зображення, скопіюйте і вставте тут на своїй сторінці в поле аватарка) Ось і все:-) Ваше фото від тепер буде відображатися в кожному коментарі, який напишете.

  Далі, при бажанні, можете зайти на форум, натиснувши в головному меню кнопку "СПІЛКУВАННЯ" І ПОДИВИТИСЯ НА НАШ ФОРУМ. Можете залишити свої коментарі в любій із тем. Наприклад, напишіть про що Ви хотіли б поговорити на форумі:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-22 22:48:52

  Слава Навіки! п.Іванно, щиро вітаю Вас на нашому з Вами сайті в якості коментатора! Дуже приємно, що Ви зареєструвалися. Ви можете поставити своє фото, і його буде видно на кожному з Ваших коментарів. Дуже дякую за приємні слова в нашу адресу:) А ще хочу повідомити Вам, що Ви (як один із перших коментаторів) виграли передсвяткову акцію!!!:-) Запрошую Вас і Вашого чоловіка взяти участь у реколекціях "Подружні Зустрічі", які відбудуться 14 - 16 грудня. Прошу прийти в неділю до захристії храму, щоб уточнити подробиці.:)

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-11-17 17:11:52

  Так виглядає коментар від зареєстрованого користувача :-)

 • Вітання для сотрудника нашого Храму отця Володимира Сайчука
  2012-09-13 00:19:54

  Щиро дякую!!!:-)

 • Відгуки
  2012-07-03 20:55:20

  Поки що нам не відомо нічого про діяльність такої "школи" в Івано-Франківську. Питання вивчаємо, і відразу коли щось дізнаємося, напишемо тут:)