Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Терпеливе й без скорботи звершення Божого діла за встановленим порядком дають Божий страх, пам'ять про смерть і муки Христові." (Св.Єфрем Сирійський)

Молодіжне братство "Храм"

Переглядів: 12465Коментарі: 1
Життя парафії

У 1991р. у стінах церкви свв. Ольги і Єлизавети утворилася маленька „держава" зі своїм статусом, правилами і обов'язками. Причиною згуртованості було бажання рятувати критичне становище сучасної молоді, а також підтримати уряд церкви.

У 1996р. братство перетворилось в „ХРАМ" (Харитативно-релігійна асоціація молоді). Поле діяльності організації набирало з кожним роком все більших масштабів: від звичайного прислуговування у церкві до благочинності за її межами.

Радо зустрічають нас малята з дитячого сиротинця. Особливо приємно відвідувати їх в день св. Миколая. Ми даруємо їм ласку, а натомість отримуємо неймовірні почуття, викликані вдячними поглядами і обіймами дітей-сиріт. Багаторічною традицією ХРАМу є постановка вертепу. Кожного року він цікавий і по-своєму особливий.

Деякі люди вбачають суть святкування Різдва Христового у цікавих посиденьках за святковим столом, а члени ХРАМу вже не уявляють Різдво інакше, аніж їздити з вертепом по церквах, конкурсах, а ввечері представляти його на суд перехожим у центрі міста.

Окрім інсценізації різдвяного дійства стараємося інколи організовувати також різні вистави, присвячені тому чи іншому святу.

Уже традиційно, перед Великим Постом, ХРАМ збирає друзів, організовуючи дискотеку-запусти. Радо вітаємо всі львівські християнські організації і направляємо всі свої старання на те, щоб вони цього вечора не засумували.

Не уявляємо ми весни і без прощі до Унева, яку рік в рік з нетерпінням чекаємо. Нас не зупиняє важка дорога і погана погода, адже те благодатне відчуття, яке навіює святе місце важко з чимось зрівняти. Такої енергії і сили надає цілюща вода, що забувається вся втома, біль і рани на ногах. Кожна унівська проща - це неоціненний Божий дар у нашому житті.

За звичаєм, на свято Зіслання Святого Духа організовуємо нічні чування, впродовж яких відмовляємо різноманітні вервички, співаємо, читаємо Святе Письмо, пишемо лист до Ісуса і ще багато цікавого.

Життя в нашій організації цікаве і насичене. Окрім масових затій, звичайно, стараємося допомагати в церкві, тримаємо хоругви на Богослужіннях, відмовляємо різні молитви і вервички, обговорюємо цікаві питання на зборах.

Коментарів: 1 RSS

1 Ірина 14-02-2018 14:09

Слава Ісусу Христу,скажіть будь-ласка хто може вступити до вашого молодіжного братства"храм" і до скількох років приймаєте?дякую

о. Володимир

Слава Навіки! Приходьте smile приймаємо.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)