Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як мужеський пол, що створив дівичу утробу, явився Христос, і як чоловік агнцем назвався, і непорочним, бо не зазнав скверни, наша Пасха, і як Бог істинний – звершеним зветься." (Воскресна Утреня)

НАШІ ПАРАФІЯНИ НА ПРОЩІ ДО ЗАРВАНИЦІ

Переглядів: 3847Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
НАШІ ПАРАФІЯНИ НА ПРОЩІ ДО ЗАРВАНИЦІ

2 серпня члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі нашої парафії здійснили прощу до Зарваниці. Очолив прощу, як завжди, духовний наставник Архибратства отець Ігор Демків. Участь у прощі взяли також наші дяки - брат Іван і Тарас.

Трішки похмурого, але приємного ранку наші прочани вирушили у далеку дорогу… Отець Ігор традиційно поблагословив на добру путь і усі помолилися за щасливу і легку дорогу.

Цілу дорогу паломники молилися, співали побожних і народних пісень.

Прибувши до Зарваниці, спершу відвідали храм Пресвятої Трійці та Пресвятої Покрови 1754 року, і приклалися там до оригіналу чудотворного образу Матері Божої Зарваницької.  

Потім у підземній церкві Пресвятої Трійці  відбулася Служба Божа, котру для наших прочан, відправив отець Ігор, і яку своїм чудовим співом прикрасили усі паломники. Усі, хто мав потребу, посповідалися. Отець Ігор посвятив придбані медалики, образочки та інші духовні атрибути.

Після Літурґії послухали цікаву розповідь семінариста про історію Зарваниці, як визначного Відпустового місця. - Зарваниця є серед двадцяти найбільш відомих відпустових місць у Європі. Цього року там відбудеться з’їзд керівників усіх відпустових місць.

Потім був обід і коротенький перепочинок. Після перепочинку наші парафіяни дружно попрямували до джерела Святої Анни, в якому усі охочі прийняли оздоровчу купіль. Незважаючи на те, що водиця там просто крижана – знайшлося багато відважних до повного занурення у неї. Після купелі усі набрали свяченої водиці з цілющого джерела. Опісля наші прочани помолившись, пройшли через Двері Милосердя і отримали повний відпуст, помолилися у пречудовому Соборі Зарваницької Матері Божої, приклалися до мощів Святого Івана Хрестителя  і отримали мирόвання.

Особливо хочу сказати про просто неймовірну красу цього Святого для нас місця. - Тут і лісок у якому все просто потопає і бані!  - Ті пречудові золоті бані, від котрих годі очі відвести. Все це додатково надихає на молитву, умиротворення і душевний спокій.

А потім почалася Хресна Дорога. Гарному молитовному настрою і піднесенню не зміг перешкодити навіть дрібний дощик, котрий почався саме під час проходження Хресної Дороги.

На закінчення прощі побували ще на Вечірній відправі у чудовій дерев’яній церковці монахів-студитів.

Трохи втомлені, але сповнені енергії і несамовитого духовного піднесення, вирушили додому.

Але, незважаючи на втому – цілу зворотну дорогу наші, направду невтомні, прочанки молилися і знову співали й співали побожні та народні пісні.

Цим разом все було якось особливо побожно, патріотично і весело… Це, очевидно, сталося під впливом отриманих Божих Ласк на цьому благодатному  місці – Зарваниця.

Усі вже з нетерпінням чекають на наступні цікаві прощі до наших святих місць!  

Марта і Маріанна Осадца

Фотоальбом від п.Марти Осадци:переглянути ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)