Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Священики

Переглядів: 13520Коментарі: 2
Інформація

  

      

    

 

 

Щоб отримати детальнішу інформацію клацніть по фотографії

 

 "Дай, Боже, нашому народові мати все, у кожному поколінню святе священство, яке могло би виховати зпоміж народу і великих святих і весь нарід зуміло провадити дорогами святости до неба."

 

Митрополит Андрей Шептицький.

 

Коментарів: 2 RSS

1 Мирося 13-04-2016 13:40

Якось на сайті було повідомлено про призначення нових священиків. Чомусь відсутня інформація про отця Йосифа Може він також "таємничий священик" яким був колись отець Ярослав.

о. Володимир

Слава Ісусу Христу! о. Йосиф не подав інформацію про себе, тому про нього ще не написано нічого. Ми розміщуємо інформацію про священиків, які призначені відповідним декретом на нашу парафію. о. Ярослав не мав призначення, а просто зі своєї ініціативи нам допомагав. "Таємничих" у нас нема.

2 Парафіянин 26-04-2016 16:30

А чому нічого не сказано про отця Йосифа?

о. Володимир

Слава Ісусу Христу! Отець Йосиф ще не подав інформації про себе.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)