Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Воскресення день, просвітімся люди: Пасха, Господня Пасха, від смерти бо до жизні і від землі до небес Христос Бог нас перевів, переможну пісню співаючи." (Воскресна Утреня)

Священики

Переглядів: 14551Коментарі: 3
Інформація

  

      

    

 

 

Щоб отримати детальнішу інформацію клацніть по фотографії

 

 "Дай, Боже, нашому народові мати все, у кожному поколінню святе священство, яке могло би виховати зпоміж народу і великих святих і весь нарід зуміло провадити дорогами святости до неба."

 

Митрополит Андрей Шептицький.

 

Коментарів: 3 RSS

1 Мирося 13-04-2016 12:40

Якось на сайті було повідомлено про призначення нових священиків. Чомусь відсутня інформація про отця Йосифа Може він також "таємничий священик" яким був колись отець Ярослав.

о. Володимир

Слава Ісусу Христу! о. Йосиф не подав інформацію про себе, тому про нього ще не написано нічого. Ми розміщуємо інформацію про священиків, які призначені відповідним декретом на нашу парафію. о. Ярослав не мав призначення, а просто зі своєї ініціативи нам допомагав. "Таємничих" у нас нема.

2 Парафіянин 26-04-2016 15:30

А чому нічого не сказано про отця Йосифа?

о. Володимир

Слава Ісусу Христу! Отець Йосиф ще не подав інформації про себе.

3 Христина 12-02-2018 11:13

Слава Ісусу Христу! В даний час в нашому місці склалася загрозлива епідеміологічна ситуація. Чомусь в вашому храмі нехтують здоров'ям людей, які приходять на молитву. Образ на тетраподі брудний,заслинений, замазаний помадою бо скло ніхто не протирає дизинфекуючим розчином, хустинка мокра, просочена слиною, липне до рук. Невже не можна призначити відповідальну особу, щоб підтримувала це в належному стані. Крім того до церкви приходить жінка, яка дуже хвора, бо постійно голосно кашляє протягом всієї служби. Чоловік, який тримає порядок біля свічників, пояснив, що нічого не можна зробити,бо це жінка якогось церковного авторитета. З точки зору гігієнічних вимог для громадських приміщень, такий стан є неприпустимим. Надіюся що Ви, шановні отці, зрозумієте серйозність цих питань і зробите заходи щодо їх усунення.

З повагою, Санітарний лікар обласної санлабораторії.

о. Іван

Слава Навіки! Щодо напрестольної ікони, можливо інколи прибиральниці храму невчасно реагують на її стан і на стан хустинок. Перепрошуємо і будемо робити висновки. Щодо жінки, що кашляє. Вона не є жінкою якогось "церковного авторитету", бо таких у нас немає в принципі. Але насилу вивести її з храму не можемо, адже поліцейські методи у храмі є недопустимі. Ми, і священики, і вірні храму, неодноразово до неї зверталися, щоб це якось припинити, можливо і полікувати. Однак, вона вперто твердить, що є здоровою. Як відомо, здоров'я фізичне і психічне - це різні речі. Повірте, що нам також не є дуже приємно слухати цей її постійний кашель. Вирішувати ж це питання у радикальний спосіб негоже. Шукаємо якийсь вихід.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)