Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Відбулися реколекції для подружніх пар

Переглядів: 76Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Відбулися реколекції для подружніх пар

З п'ятниці 17 листопада по неділю 19 листопада в реколекційному будинку оо. Редемптористів по вул Замарстинівській у м. Львові відбулися реколекції для подружніх пар Храму Свв. Ольги і Єлизавети. Реколекції провів сотрудник храму о. Володимир Сайчук разом з аніматорами Володимиром і Лесею Гузар, Володимиром і Ольгою Терендій, Ярославом і Мар'яною Палига.

Перебуваючи в молитві, учасники намагалися відновити свої найкращі подружні почуття, вчилися їх розпізнавати, роздумувати над завданнями Св. Тайни Подружжя і покликанням до сімейного життя. Багато уваги приділялося вмінню вести подружній діалог, слухати одне одного, розуміти і прощати.

На завершення реколекцій, учасники отримали благословення мощами Святих, які зберігаються в Церкві монастиря.

Пригадаємо, що програма реколекцій передбачає працю над покращенням взаємовідносин між чоловіком та дружиною.

о. Володимир Сайчук

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)