Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо прагнеш чесноти, то віддай себе на всіляку скорботу — скорботи-бо породжують смиренння." (Св.Ісаак Сирійський)

Духовенству Львівської Архиєпархії

Переглядів: 3393Коментарі: 0
Документи Львівської Архиєпархії

Львів, 23 квітня 2010 року Божого

Вих. ЛВ 10/505

Всесвітлішому, Всечеснішому і Преподобному Духовенству Львівської Архиєпархії 

З книги Єзикиїла: «1 Надійшло до мене таке слово Господнє:2 «Сину чоловічий! Промов до твоїх земляків і скажи їм: Коли я пошлю меч на якусь землю, а люди тієї землі візьмуть із-між себе чоловіка та й поставлять його за вартового в себе, 3 і він побачить меч, що йде на землю, та й затрубить у трубу й остереже людей, 4 і коли хтось почує звук труби, але не зважатиме на нього, і меч надійде і його захопить, - то кров його упаде на його голову. 5 Він чув звук труби, але не зважав на нього: кров його буде на ньому. Той же, хто зважав, урятував життя своє. 6 Коли ж вартовий побачить меч і не затрубить у трубу, і люди не будуть остережені, і прийде меч та й забере в когось із них життя, то той умре за свою провину, але (відповідальности за) кров його я буду вимагати з руки вартового. 7 Отже, й тебе, сину чоловічий, поставив я вартовим над домом Ізраїля, щоб ти, як почуєш з моїх уст слово, остеріг їх від мене.» 33,1-7.

Христос Воскрес!

Всесвітліший, Всечесніший, Преподобний Отче,

за благословенням Високопреосвященнішого Владики Ігоря (Возьняка), Архиєпископа Львівського, звертаємось із закликом, в непростих суспільно-політичних обставинах нашої держави, в неділю, 25 квітня 2010 року, після Божественної Літургії промовити разом із вірними молитви Митрополита Андрея (Шептицького) за український народ та про Божу Мудрість:

Просимо Тебе, Царю небесний, Духу правди, любови і справедливости, до Тебе підіймається наша молитва: Загрій і просвіти наші уми й серця, показуй нам правильну дорогу в нашій праці для добра свого народу, благослови наш труд і подай нам братню єдність в усіх наших зусиллях для щастя народу та для нового розквіту Христової Церкви в Україні.

Предвічний Боже, зішли на нас з високого неба Твою Святу Мудрість, просвіти нею нашу уми. Нехай Божа Мудрість поведе нас дорогами правди, нехай стереже нас від ложі й обману.

Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, 

що в гробах життя дарував. (тричі)

З молитвою, прот. Орест Фредина, Протосинкел Львівської Архиєпархії

пресв. Сергій Ковальчук, Канцлер Львівської Архиєпархії