Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Великий дар — сльози в молитві, а захоплюватися бісівськими помислами — те саме, що смерть." (Св.Єфрем Сирійський)

Храмовий празник нашої парафії

Переглядів: 486Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Храмовий празник нашої парафії

Сьогодні, 23 липня, наша парафія святкувала свій храмовий празник - Святої Рівноапостольної Ольги, княгині Київської Русі.

Наш храм з пастирським візитом відвідав Високо преосвященний Ігор, Архієпископ і Митрополит Львіський, який очолив Архиєрейську Святу Літургію.

З Архієреєм співслужили отець-настоятель нашого храму Іван Галімурка разом з отцями сотрудниками, отець декан Роман Кравчик, парохи сусідніх парохій, а також отець Павло Цвок з Німеччини та отець Іван Дутка з Ковеля.

Владика Ігор виголосив проповідь, і якій тісно пов'язані євангельські події з сьогоденням, коли наш народ став жертвою військової агресії з боку північного сусіда.

На завершення Богослужіння Архиєпископ Ігор благословив присутніх, нагадав про піст кожного вівторка на інтенцію ЗСУ та подякував всіх за спільну молитву. Отець Івн Галімурка і свою чергу від імені парафії подякував Владиці і гостям за те, що знайшли час помолития з нами в нашому храмі.

Запрошуємо переглянути фото і відео матеріали з празника

Проповідь Владики Ігоря

Завершення Святої Літургії

Наш чудовий храм (світлини пані Марти Осадци)

Репортаж з празника (світлини пані Марти Осадци)

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)