Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нині все наповнилося світлом, і небо, і земля, і глибини підземні, нехай же празнує вся твар востання Христове, в якому утверджується." (Воскресна Утреня)

Концерт коляди 2024

Переглядів: 791Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Директорка Катехитичної школи при нашій парафії пані Оля Пазиняк повідомляє:

Вчора мали щорічний фестиваль коляди у нашому храмі. До традиційних виступів наших хорів - "Вірую" і "Надія" приєднались з колядками і щедрівками учні Катехитичної школи ім. Св. Ольги. Особливим гостем нашого дійства став Юрчик, який з татом виступає і збирає гроші на ЗСУ.

Опісля учасники і гості фестивалю почастуватись зігріваючими напоями з пампухами і смаколиками і з теплим настроєм понесли відлуння коляди до своїх домівок.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)