Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"той, хто затаює свій гріх, не буде ні до чого гідний, а хто сповідається з гріхів своїх і полишає їх позаду себе, той сподобиться від Бога милости (Прип.28,13)" (Св.Ісаак Сирійський)

Проща до Новосілки

Переглядів: 2727Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Проща до Новосілки

У середу, 29 травня, члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі нашої парохії здійснили першу в цьому році прощу. Цього разу проща була присвячена святкуванню десятої річниці створення Архибратства на нашій парафії.

Традиційно очолив прощу духовний опікун і наставник Архибратства отець Ігор Демків. Участь у прощі взяли також адміністратор храму отець Іван Галімурка, отець Ігор Калаш і отець-диякон Іван Дутка.

Цього разу прочани вирушили до села Новосілка, що поблизу Раковця. Село відоме, як Духовний Відпустовий Центр і Святим, Чудотворним і Цілющим Джерелом. До цього місця з давніх часів, з вірою і молитвою, безупинно прибігають чисельні прочани, вимолюючи та отримуючи зцілення і оздоровлення для душі і тіла.

Зранку отець Ігор Демків відслужив у нашому храмі Святу Літурґію, яку своїм співом прикрасили члени Архибратства.

Опісля прочани вирушили в дорогу.

Перед храмом Положення Ризи Пресвятої Богородиці отець Ігор Демків відслужив молебень до Матері Божої. Отець Ігор і отець Іван виголосили коротенькі проповіді. Вони подякували парафіянкам за їх молитовність і активну участь у житті Церкви.

Після закінчення Літурґії усі вирушили до цілющого джерела.

Потім була спільна перекуска.

Так закінчилося святкування десятиліття від створення парафіяльного Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі.

Була чудова сонячна погода. Короткочасний дощик, цілком не зіпсував прочанам настрій і не зіпсував свято.

Марта Осадца

<iframe width="720" height="406" src="https://www.youtube.com/embed/tO0xcihFopA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)