Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Зберіг Ти цілими печаті, Христе, воскрес єси із гробу, ключі Діви не порушивши в різдві твоїм, і створив Ти нам райські двері." (Воскресна Утреня)

Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім Євангелієм

Переглядів: 2184Коментарі: 0

Мт. 24, 36–26, 2: «Що ви вчинили одному з цих братів Моїх найменших – Мені вчинили».

Сьогодні перед нами Господь відкриває ту повноту правди нашого життя: що ми чинимо ближньому, то чинимо Богові. Як ми далеко від такого розуміння! Як далека наша свідомість від нашого щоденного життя! Якби ми вміли усвідомити, що та людина, яка стоїть на моїй дорозі, стоїть там, бо її поставив Бог, то ми б до кожного ставились так, як вчить Ісус.

Коли ми починаємо служити іншим, то починаємо бачити навколо себе потребуючих. Ми ж здебільше виходимо зі свого егоцентричного світогляду, тому і маємо іншу перспективу свого життя.

Важливо, що б християнство втілюється в реальність у конкретних випадках, в конкретних стосунках до людей, а не ділити життя на віру, яка є в нас, і на наші вчинки. Наше щоденне життя саме тому і часто далеке від того, щоб ми жили цією вірою! Сьогодні Господь звертається до кожного з нас, щоб ми задумались, чи ми бачимо служіння ближньому як служіння самому Богові?

+Венедикт

Джерело:КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)