Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди май перед очима Господа, бо Він спасає тих, що уповають на Нього." (Св.Єфрем Сирійський)

У ДУБАЇ УЧАСНИКИ АТО, ЩО ПРОХОДЯТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ, ВІДВІДАЛИ НА ПОКРОВУ ЛІТУРГІЮ, ЯКУ ОЧОЛИВ ВЛАДИКА ЙОСИФ МІЛЯН

Переглядів: 2138Коментарі: 0
У ДУБАЇ УЧАСНИКИ АТО, ЩО ПРОХОДЯТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ, ВІДВІДАЛИ НА ПОКРОВУ ЛІТУРГІЮ, ЯКУ ОЧОЛИВ ВЛАДИКА ЙОСИФ МІЛЯН

На свято Покрови Пресвятої Богородиці Голова ПМВ владика Йосиф Мілян очолив Божественну Літургію в церкві Святого Франциска, Джебель-Алі, в Дубаї.

 

У богослужінні взяли участь близько 200 українців, зокрема працівники посольства України в ОАЕ та консульства України Дубаї, та 7 бійців Української армії, які зараз перебувають на реабілітації в Дубаї.

 

"Сьогодні святкуємо празник Покрови. Історична подія, яка сталася під час нападу на Константинополь, коли війська не було і постала загроза винищення міста. Патріарх побачив, що немає звідки чекати допомоги і заликав всіх молитися. І Персвята Богородиця розкрила свій омофор і ворог відступив", - зазначив Голова ПМВ.

 

Єпископ Київський підкреслив, що і сьогодні Господь-Бог і Божа Мати захишають українських вояків, які боронять нашу землю на Сході України. "Багато учасників АТО кажуть, якби не Бог, їх би давно не було в живих. Кожного дня о 9:00 ми молимося за мир і спокій в Україні. І віримо, що при конечній потребі українці відчують Покров, омофор Богородиці над нашим народом", - сказав владика Йосиф.

 

Голова ПМВ зауважив, що йому приємно відзначати свято Покрови з українською громадою в ОАЕ. "Релігійна громада Дубаю теж зростає під Покровом Пресвятої Богородиці. Сподіваюсь, що наші кроки і наш візит призведе не тільки до зростання чисельності нашої громади, а може тут колись постане і наша церква", - підкреслив Владика Йосиф.

 

Опісля Літургії вірні мали нагоду поспілкуватимь з єпископом, а ввчері розпочася святковий концерт.

 

Джерело: 

Пасторально-міграційний відділ УГКЦ

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)