Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не люби тілесного спокою, щоб не знайти собі в ньому духовної шкоди." (Св.Єфрем Сирійський)

Відбулися реколекції для подружніх пар

Переглядів: 2916Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Відбулися реколекції для подружніх пар

21 - 23 жовтня 2016 року в реколекційному будинку монастиря оо.Редемптористів (м.Львів, вул Замарстинівська) відбулися реколекції для подружніх пар. Реколекції проводив сотрудник Храму Свв.Ольги і Єлизавети о. Володимир Сайчук, разом з аніматорами парафіяльного осередку: Володимиром і Лесею Гузар, Анатолієм і Ліліаною Стецько та Володимиром і Ольгою Лазурко.

Головною метою подружніх реколекцій є піклування про єдність і тривалість подружжя згідно з вченням Церкви, поглиблення і поліпшення взаєморозуміння між чоловіком і дружиною, а також допомога зрозуміти релігійну суть їхнього подружнього життя. Програма реколекцій дозволяє чоловікові і дружині глибше пізнати одне одного через взаємний діалог та допомагає розв’язати конфлікти і вибачити образи. Завдяки цьому подружжя зміцнюється зсередини, а від міцності і єдності подругів у великій мірі залежать відносини батьків і дітей та стосунки з іншими людьми.

Подружні реколекції сприяють досягненню повноти християнського життя і досконалої любові, здійсненню покликання кожної людини до святості через Святу Тайну Подружжя та позитивно впливають на духовне відродження подругів і надають їм можливість зміцнювати свої стосунки.

На завершення реколекцій, учасники відновили свої обіцянки любові, вірності, чесності і послуху в подружжі перед Богом і одне одним, а також отримали благословення мощами Блаженних Священномучеників, які зберігаються в каплиці монастиря.  

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)