Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Божий путь є щоденний хрест. Ніхто не підіймався на небо, живучи собі прохолодно. А такий шлях знаєш де закінчується." (Св.Ісаак Сирійський)

У Лондоні заарештували проповідника за те, що він назвав гомосексуалізм - гріхом.

Переглядів: 2766Коментарі: 0

У Лондоні заарештували колишнього офіцера поліції з Лос-Анджелеса Тоні Міано (Tony Miano) за те, що він, проповідуючи на вулиці, назвав гомосексуалізм - гріхом, - повідомляє The Telegraph.В поліції Міано протримали 7:00, зняли відбитки пальців і взяли зразок ДНК на аналіз, а також попросили відповісти на питання про його християнські переконання.

Мешканка Лондона подзвонила в поліцію і поскаржилася, що почула образливі слова на адресу гомосексуалістів з проповіді Міано. Вона заявила, що її це образило.

Як повідомляє The Telegraph, нещодавно була схвалена пропонована Палатою Лордів поправка в законі про громадський порядок. Палата Лордів пропонувала прибрати із закону формулювання про те, що правопорушенням є «образливі слова» (будь-якого роду заяви, які є чиєюсь думкою, але завдають образи іншій людині - прим.ред.). У цьому намагалися звинуватити Міано, але близько півночі його відпустили і зняли всі обвинувачення.

Нижче наводиться список питань, які задавали Міано в поліцейській дільниці: «Чи вірите ви в те, що гомосексуалізм це гріх?», «Якби ви зустріли голодного гомосексуаліста, нагодував чи б ви його?», «Чи можете ви, поклавши руку на серце, сказати, що те, що ви сьогодні зробили, було правильним? »,« Якби у вас була можливість повернутися в минуле, ви б вчинили так само? ».

Джерело:upgrade

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)