Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не допускай в дім Божий нічого такого, що ненависне Господеві, а, навпаки, прикраси його всім, що приємне Богові." (Св.Єфрем Сирійський)

Колишню соратницю Ющенка називають покровителькою небезпечної секти

Переглядів: 4068Коментарі: 1
Новітні секти та схизми

В Україні зростає вплив "чорного братства" - так званої "Української правовірної греко-католицької церкви" (УПГКЦ).

Її також називають сектою Догнала по імені керівника - колишнього громадянина Чехії Антоніна Догнала. Про це повідомляють у програмі "Гроші" на каналі "1 +1", пише "Новий регіон".

У 2012 році Львівський суд ухвалив депортувати лідера УПГКЦ Догнала, але він продовжує перебувати в Україні. Журналісти зняли його на відео під час служби на Софійській площі в центрі Києва.

"Там підготовлені черниці й ченці, рівня московського ОМОНу", - каже Степан Павлюк, академік НАН України. Він натякає, що до створення секти причетні спецслужби або люди, які раніше працювали в спецслужбах.

За даними львівської газети "Експрес" Догнал і справді з 1978 року співпрацював з комуністичними спецслужбами, був зареєстрований в картотеці КДБ як корисний співробітник у списку № 23064 під псевдонімом "ТОНЕК".

Академік Павлюк каже, що парафіянам секти Догнала на службах дають психотропні речовини. Після чого люди переписують свою власність на УПГКЦ, відмовляються від рідних і близьких.

При цьому Догнал має високих покровителів. Журналісти з'ясували, що за нього заступалася Оксана Білозір - відома співачка, колишній міністр культури і туризму України і депутат Верховної Ради. Білозір стала міністром після "помаранчевої революції" під час президентства Віктора Ющенка.

Джерело:Експрес

Коментарів: 1 RSS

1Х03-08-2013 14:43

У нас люди дуже "розумні" - розберуться!...

От тільки чомусь "В Україні зростає вплив"...

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)