Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Ігор

Дата реєстрації: 2012-12-13 12:00:41

Псевдонім (Нік): Ігор

Коментарів: 3

ICQ: 393127020

Skype: fedinets

Коментарі

 • Підтримай антисектанську боротьбу львівських журналістів
  2012-12-13 18:42:46

  Читайте цю молитву, щоб захиститися.

  Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, визволи нас від облесливости богомерзенного, злохитрого антихриста, який скоро прийде. Визволи мене від хитрощів його і захисти всіх духовних отців наших, і всіх нас, духовних дітей, і всіх християн від підступних сіток його, розставлених в просторах Твого спасіння. І не дай нам, Господи, боятися страху диявольського більше, ніж страху Божого, і допоможи нам не відступати від Тебе і від Святої Церкви Твоєї. Дай нам, Господи, постраждати і померти за ім’я Твоє Святе і віру нашу, дай нам ніколи не відректися Тебе, допоможи нам не прийняти тавра антихриста, і не поклонитися йому. Дай нам, Господи, сльози за гріхи наші щодня і щоночі й помилуй нас, Господи, в день Страшного Суду. Амінь.

 • Підтримай антисектанську боротьбу львівських журналістів
  2012-12-13 18:18:57

  "Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. А хто входить дверима, той вівцям пастух. Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх. А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу."

  (Івана 10:1-5)

  "Оцю притчу повів їм Ісус, але не зрозуміли вони, про що їм говорив. І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям. Усі, скільки їх перше Мене приходило, то злодії й розбійники, але вівці не слухали їх. Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде. Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали."

  (Івана 10:6-10)

  Люди мало читають Слово Боже, тому не можуть відрізнити пастиря від злодія. Той, хто несе Слово Боже не кричить не воює, а смиренно з любов'ю творить добро.

  По плодах пізнаєте дерево. По ділах їхніх пізнаєте їх. У світі, де серед людей панує диявол не дивно, що влада дозволяє все це, а він приймає лице Святого і творить беззаконня. Молімося, нехай Господь відкриє духовні очі Українського народу, щоб могли відрізнити добро від зла, та вуха, щоб чути Слово Боже. Тоді не буде нерозумних баранів збитих зі шляху, а будуть вівці, які добре знають свого пастуха.

 • Про коментарі, запитання, спілкування на сайті...(оновлено)
  2012-12-13 13:02:26

  Слава Ісусу Христу, нашому Спасителю! Це Ігор і Тетяна(Майя) Фединець. Ми з Вами зустрічаємось на реколекціях і пореколекційних зустрічах подружніх пар. В решті знайшли час, щоб зареєструватись. Дякуємо за Вашу таку потрібну душпастирську роботу. Для всіх хочу сказати, що реколекції подружніх пар кардинально змінили наше спільне подружнє життя. Ми впустили до своєї сім'ї Бога і відразу змінилися внутрішньо. 20 років подружнього життя і притирань не змогли зробити того, що зробив наш небесний Батько на 3 дні перебування на реколекціях. Його любов безмежна і Сила могутня, потрібно тільки попросити. Дух любові який там панує, це частинка раю для земних людей, до якого ніхто не може залишитися байдужим. У кожній сім'ї, мабуть, є непорозуміння, чи великі, чи малі, але все це можливо змінити. І запанує МИР І ЛЮБОВ! І станемо ми приємними для нашого Створителя. Божого всім Вам благословення. Люблю Вас! Слава Ісусу Христу!