Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Раннім ранком линьмо і, замість мира, пісню принесім Владиці, і побачим Христа – сонце правди, що всім життя засвічує." (Воскресна Утреня)

Підтримай антисектанську боротьбу львівських журналістів

Переглядів: 5162Коментарі: 6
Новітні секти та схизми

У сьогоднішньому номері львівської газети «Експрес» від 14.06.2012 року № 64 з’явилася стаття відомої журналістки пані Ольги Єжижанської «Секта, що викрадає дітей».  Це – коротке журналістське розслідування про діяльність в Україні секти догналівців.

Журналістка побувала на «богослужіннях» цієї секти, спілкувалася з її членами та жертвами. Шокуючі свідчення жертв цієї секти заставляють задуматися над питанням: Чому суспільство і держава глухі до голосінь жертв чехословацьких пройдисвітів? Чому так мало людей у суспільстві дослухається до застережень Католицької Церкви стосовно деструктивної діяльності цих сектантів?

«… Прості люди заплуталися. Вони не можуть зрозуміти, чому діти, що начебто ходять до церкви, опиняються в секті, яка не має жодного права діяти в Україні. Чому не реагують на це державні органи? Чому мовчить Служба безпеки України, адже відомо, що керівники секти – іноземці? Усі ці питання залишаються без відповіді… І чому у цій диявольській грі заручниками стають наші діти?» - запитує журналістка себе й усю українську громадськість.

Догналівці уже розпочали кампанію проти «Експресу» і пані Єжижанської тому вартує своїми молитвами підтримати відважних журналістів, за якими стоїть розкриття не одної афери, зокрема з відомим «доктором Пі» - Слісарчуком.

Підтримати журналістів можна також зателефонувавши у Відділ зв’язків з громадськістю газети «Експрес» і подякувавши журналістам за їхню громадянську позицію і потрібну українському суспільству статтю.

Телефон Відділу зв’язків з громадськістю газети «Експрес»: (032) 297-47-01

Підтримайте журналістів у їхній боротьбі проти сектантів, які ламають молоді життя

КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Коментарів: 6 RSS

1Василь15-06-2012 00:40

Цікаво, кому ці розстриги носять хабарі? Або як кажуть в народі: "Хто з них кормиться?"

2Стапан18-06-2012 03:41

де прочитати статтю про викрадання дітей?

3Aдмін18-06-2012 03:47

Стаття в газеті "Експрес" за минулий четвер

4Тетяна19-07-2012 21:14

то просто жах! як можна зарадити тим людям? переглянула відео про Чортків у ютюбі -- мати рідна як то так? звідки такий фанатизм? то є дивно шо на західній Україні де люди досить релігійні та секта така численна!

5Ігор13-12-2012 22:18

"Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. А хто входить дверима, той вівцям пастух. Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх. А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу."

(Івана 10:1-5)

"Оцю притчу повів їм Ісус, але не зрозуміли вони, про що їм говорив. І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям. Усі, скільки їх перше Мене приходило, то злодії й розбійники, але вівці не слухали їх. Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде. Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали."

(Івана 10:6-10)

Люди мало читають Слово Боже, тому не можуть відрізнити пастиря від злодія. Той, хто несе Слово Боже не кричить не воює, а смиренно з любов'ю творить добро.

По плодах пізнаєте дерево. По ділах їхніх пізнаєте їх. У світі, де серед людей панує диявол не дивно, що влада дозволяє все це, а він приймає лице Святого і творить беззаконня. Молімося, нехай Господь відкриє духовні очі Українського народу, щоб могли відрізнити добро від зла, та вуха, щоб чути Слово Боже. Тоді не буде нерозумних баранів збитих зі шляху, а будуть вівці, які добре знають свого пастуха.

6Ігор13-12-2012 22:42

Читайте цю молитву, щоб захиститися.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, визволи нас від облесливости богомерзенного, злохитрого антихриста, який скоро прийде. Визволи мене від хитрощів його і захисти всіх духовних отців наших, і всіх нас, духовних дітей, і всіх християн від підступних сіток його, розставлених в просторах Твого спасіння. І не дай нам, Господи, боятися страху диявольського більше, ніж страху Божого, і допоможи нам не відступати від Тебе і від Святої Церкви Твоєї. Дай нам, Господи, постраждати і померти за ім’я Твоє Святе і віру нашу, дай нам ніколи не відректися Тебе, допоможи нам не прийняти тавра антихриста, і не поклонитися йому. Дай нам, Господи, сльози за гріхи наші щодня і щоночі й помилуй нас, Господи, в день Страшного Суду. Амінь.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)