Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Допоки серце перебуває в доброму, доти й Бог перебуває в нім, доти й воно служить джерелом життя, тоді-бо з нього виходить добре." (Св.Єфрем Сирійський)

Отець Богдан Луковський відкликаний з нашої парафії

Переглядів: 99Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Отець Богдан Луковський відкликаний з нашої парафії

Дорогі парафіяни і прихожани нашого храму, повідомляємо, що отець Богдан Луковський відкликаний з нашої парафії і покликаний до служіння на іншій парафії.

Від імені священиків і парафіян молитовно дякуємо Господу Богу за дар життя і служіння, приклад глибокої віри і духовності, любові і милосердя, яким отець Богдан надихав вірних.

Нехай Всемилостивий Господь подає отцю Богдану сили і здоров’я та наснагу та натхнення для подальшої ревної праці у Винограднику Господньому, а Дух Святий супроводжує у нелегкому служінні на благо Христової Церкви, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить його життя.

Нехай Господь Бог сотворить отцю Богдану многії і благії літа!

Проповідь отця Богдана Луковського 7 листопада 2021 року Божого

Прощання отця Богдана Луковського з парафією

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)