Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Милосердний чоловік - лікар своєї душі, бо він розганяє потьмарення пристрастей зі свого нутра неначе сильним вітром." (Св.Ісаак Сирійський)

У Львові вийшов друком новий україномовний путівник про Рим і Ватикан

Переглядів: 1093Коментарі: 0
Різне
У Львові вийшов друком новий україномовний путівник про Рим і Ватикан

У Львові вийшов друком перший авторський україномовний довідник "Рим і Ватикан" Тараса Дзюбанського, який понад десять років жив у Італії.

Про це повідомив автор на своїй Facebook-сторінці.

"У 2771-ий рік з Дня народження міста Рима – подарунок для Вічного Міста – авторський путівник українською мовою! Велика подяка усім, хто долучився до реалізації цієї книги", – написав він.

На його переконання, в період гібридної та інформаційної війни україномовний путівник буде також слугувати українцям у встановленні ідентичності та розумінні важливості своєї мови.

Також Дзюбанський зазначив, що це перший авторський довідник, оскільки всі попередні видання були перекладами з різних мов.

Книга має кишеньковий формат і вміщує 200 сторінок, де розміщені 300 фотоілюстрацій. Окрім історично-культурної інформації про різні монументи, площі, фонтани і церкви, у путівнику є довідка про основні українські місця у Римі.

Джерело :ukrinform.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)