Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не можеш ти молитися чисто, якщо заплутаний у матеріяльні справи й тривожишся постійними турботами, бо молитва є (потребує) зречення помислів." (Прп.Ніл Синайський)

Прем'єр-міністр Угорщини: Без християнства ми приречені на поразку

Переглядів: 1593Коментарі: 0
Різне
Прем'єр-міністр Угорщини: Без християнства ми приречені на поразку

Лише повернення до консервативних та християнських цінностей дасть сенс діяльності та існуванню Європейської народної партії, – вважає прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Політик скерував спеціальний меморандум у цій справі до партнерів з Європарламенту, які засідали в цій фракції. Він наголосив, що лише таким чином ЄНП може бути успішною.

За словами Орбана, ЄНП, відмовляючись від політики, заснованої на християнських цінностях, антимарксизмі чи традиційній моделі сім’ї, приречена на поразку. На його думку, те, що століттями було силою латинської цивілізації, сьогодні ефективно замінюється гендерною ідеологією, масовою міграцією, культурним марксизмом тощо.

Прем'єр-міністр Угорщини наголосив, що колись права ЄНП зараз має більше спільного з широко зрозумілою сучасною лівою, під гаслом «лібералів, соціалістів чи зелених».

Орбан також звинуватив політиків ЄНП в тому, що завдяки їхній помилковій політиці «поглибилися розбіжності між країнами-членами Східної та Західної Європи».

У своєму меморандумі Орбан закликав партії, що входять до складу ЄНП, шукати союзників насамперед серед традиційно зрозумілих правих партій, а не лише лівих.

Джерело: pch24.pl

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)