Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Той, що отроків із печі ізбавив, ставши чоловіком, страждає, як смертний, і стражданням зодягає смертне в красу нетління, єдин благословенний Бог отців і препрославлений." (Воскресна Утреня)

Уряд Баварії постановив повісити хрести на вході до усіх урядових споруд

Переглядів: 2112Коментарі: 0
Різне
Уряд Баварії постановив повісити хрести на вході до усіх урядових споруд

Уряд Баварії прийняв рішення ввести обов’язок для усіх державних адміністративних будівель розмістити на вході хрест. Такий крок має на меті «виражати історичний і культурний характер Баварії» та становить «видиме зобов’язання ключовим цінностям законного і соціального порядку в Баварії та Німеччині», - повідомили 24 квітня в офісі прем’єра Баварії Маркуса Зюдера.

Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахим Германн привітав таке рішення як «чіткий знак християнської традиції». Пан Зюдер одразу впровадив у дію рішення свого кабінету, особисто повісивши хрест на стіні Державної канцелярії, а у Твіттері написав, що це рішення є продовженням зобов’язань баварській ідентичності та християнським цінностям.

Як інформує CNA, муніципальні та регіональні будівлі не змушують, а лише заохочують вчинити так само. Приміщення навчальних класів та суддів у традиційно католицькій Баварії уже мають вимогу розміщувати хрест на стінах.

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)