Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Здобути страх Божий, щоб і біси тебе боялися, лише зовнішнє марнотне." (Св.Єфрем Сирійський)

Гаївки у Храмі Свв. Ольги і Єлизавети + фотоальбом

Переглядів: 3161Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Гаївки у Храмі Свв. Ольги і Єлизавети + фотоальбом

2 травня церква Ольги і Єлизавети запрошувала прихожан та всіх бажаючих на гаївки. Дружня команда - катехити та активісти храму, членкині братства "Храм" та братства "Віра і Світло" - доклались до підготовки чудової Великодньої акції. В програмі було заплановано цілу низку заходів - традиційні забави, конкурси, майстер-класи, вікторини, квести та багато сюрпризів для всіх вікових категорій. О 14.30, як і було заплановано, почали збиратись гості, отець Володимир Сайчук промовив урочисту вступну молитву та Великоднє привітання для громади. Але, нажаль, Поливаний понеділок повністю виправдав свою назву та пролився на землю щирим тривалим дощем. Перелякані люди, що тільки почали збиратись, відкривали парасольки, перебуваючи в нерішучості. Невже гаївки не відбудуться, і сили, витрачені на підготовку, змарнуються? Та, як завжди, Господь подав організаторам добру настанову, допоміг прийняти вірне рішення. Родини, що наважились залишитись, було запрошено до церкви, де для них було проведено цікаву вікторину. Тим часом членкині Братства "Храм" спільно з охоронцями-муніципалами, яких було запрошено для безпеки заходу, підготували для громади один з класів у приміщенні церкви. 

То ж акція все-таки відбулась, направду, в чудовому родинному колі! Були і традиційні гаївки, і конкурси, в яких приймали участь і дошкільнята, і старшокласники, і натхненна команда вболівальників-батьків... Час пройшов непомітно, всі отримали жменю радості і позитиву, долучились до традицій нашого краю. Кожнен учасник отримав чудові Великодні призи! Було дуже приємно почути від батьків слова подяки та підтримки: "Гарно, що в рідній церкві відбуваються такі заходи, які гуртують родини, парафіян. Треба підтримувати ці традиції, адже бавитись ми вміємо нічим не гірше, ніж на розрекламованих імпрезах у Шевченківському гаї! Саме церковні громади повинні стати осередком духовного єднання на некомерційних засадах. І організатори показали себе згуртованою та професійною командою в екстремальних погодніх умовах". 

Організатори вдячні всім учасникам гаївок і запрошують всіх прихожан активно зголошуватись на подальші акції, що гуртують нас духовно на славу Божу!

Анна Соляр

Фотоальбом переглянути: ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)