Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Стоячи на молитві, знай, перед Ким стоїш. До Нього нехай буде звернена і вся твоя душа, й усе твоє серце. Затям, що кажу." (Св.Єфрем Сирійський)

Празник Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії в нашії парафії

Переглядів: 1669Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Празник Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії в нашії парафії

Сьогодні наша парафія відзначає Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Це одне з двунадесятих свят. Двунадесяті свята догматично тісно пов’язані з подіями земного життя Господа Іісуса Христа і Богородиці і діляться на Господські (присвячені Господу Іісусу Христу) і Богородичні (присвячені Божій Матері). Різдво Богородиці — Богородичне свято.

Подія, яку ми святкуємо в цей день, не описана в Новому Завіті. Відомості про нього дійшли до нас з Церковного Передання, одного з джерел нашого віровчення, разом зі Священним Писанням.

Про Різдво Діви Марії розповідає Протоєвангеліє Іакова, яке було написано у II столітті. А відзначати свято як окремий святковий день стали в другій половині V століття. Про це ми, наприклад, читаємо у Константинопольського патріарха Прокла (439-446 роки) і в требнику (богослужбовій книзі) Папи Геласія (492-426 роки).

Проповіді наших отців можна переглянути на сторінці Фейсбук нашої парохії.

Запрошуємо прослухати церковну пісню "В Назареті зацвіла лелія" на слова о.І.Дуцька, яку виконав дяк пан Андрій Грициняк.

<iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/nSOvae3qhpw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)