Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Раннім ранком линьмо і, замість мира, пісню принесім Владиці, і побачим Христа – сонце правди, що всім життя засвічує." (Воскресна Утреня)

Гаївки з молодіжним братством "ХРАМ" + фото

Переглядів: 3403Коментарі: 0
Парафіяльні новини
 Гаївки з молодіжним братством "ХРАМ" + фото

У день Великодня дівчата з нашого молодіжного братства "ХРАМ" водили гаївки на подвір'ї церкви. І хоча погода бажала бути кращою, а сильний вітер ніяк не хотів вщухати, діти з батьками і не думали розходитись.

Звичайно шкода, що кількість осіб виявилась не такою, як очікували, але це не стало перешкодою для веселощів і прославляння Господнього Воскресіння в такий спосіб. Особливий колорит в наші гаївки вніс гість з Білорусії, який із задоволенням взяв участь в іграх з дітьми і був дуже радий нагоді заглибитись в українські традиції.

Великодні гаївки - це чудова українська та християнська традиція, нагода одягнути вишиванку і нагадати самим собі ким являємося. Не лінуймося виховувати своїх дітей в християнському і патріотичному дусі, тим самим створюючи міцне духом підростаюче покоління. Адже все велике починається з маленького!

Оля Суровецька

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)