Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Церква є духовний рай, у ній — дерево життя, святий жертовник примирення, з якого струмує життя вірним, що його полюбили." (Св.Єфрем Сирійський)

Католик не може бути масоном за жодних обставин: пастирське послання парагвайських єпископів

Переглядів: 3199Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

З рішучим засудженням на адресу масонських лож і сект, число яких постійно зростає, виступили єпископи Парагваю в ході чергової пленарної асамблеї, що відбулася в столиці країни Асунсьйон.

«Масонство і секти, - читаємо в пастирському посланні голови Парагвайської єпископської конференції Гіменес-Медіни, оприлюдненому на завершення асамблеї, - це зовнішні перешкоди для нашої євангелізації. Особливо це стосується масонства, що не визнає божественність Ісуса Христа. Воно вводить в оману, залучаючи поєднанням філософії і філантропії, що суперечать християнській вірі. Тому ми стверджуємо, що жоден католик не може бути масоном».

Єпископи латиноамериканської країни відзначають також зростання сект, проникаючих і в освітню систему Парагваю. Батьки-католики нерідко записують своїх дітей у школи,  відокремлені від  церковних громад або школи, керовані сектами, піддаючи дітей небезпеці втратити віру. Єрархи закликають віруючих брати активну участь у діяльності власних католицьких громад замість того, щоб долучатися до сект.

Голова єпископської конференції висловив також занепокоєння зменшенням числа семінаристів в Парагваї і браком священиків, через що неможливо задовольнити духовні потреби країни. Разом з тим, Службу Божу стало відвідувати більше молоді, хоча в цілому число вірних, які відвідують Літургію по неділях, зменшується.

За матеріалами: //ru.radiovaticana.va

Додаток:

Декларація про масонські асоціації

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)