Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не вчинки розчиняють замкнені двері серця, а сокрушене серце і смирення душі, коли вона здолає пристрасті смиренням." (Св.Ісаак Сирійський)

«Догналіти» вирішили, що «Папа Франциск проповідує інше євангеліє, за яке падає Боже прокляття»

Переглядів: 3185Коментарі: 0
Новітні секти та схизми
«Догналіти» вирішили, що «Папа Франциск проповідує інше євангеліє, за яке падає Боже прокляття»

Релігійна громада на чолі з І. Догналом, що відокремилася кілька років тому від УГКЦ і заснувала Українську Правовірну Греко-Католицьку Церкву (УПГКЦ), або "Візантійський Патріархат", поширює звернення до християн-католиків і некатоликів, в якому попереджає, що "Папа Франциск проповідує інше євангеліє, за яке падає Боже прокляття!", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Релігійна громада Іллі Догнала піддала нищівній критиці звернення Папи Римського "Радість Євангелія" (Evangelii Gaudium), яке той виголосив ще 2013 року. Зокрема у зверненні громади наголошується: "Франциск пише: «Мрію про місіонерський вибір, здатний все змінити, – щоб звичаї, стиль життя, розклад занять, мова і всі церковні структури стали більш придатними дорогами для євангелізації сучасного світу, ніж для самозбереження». Це груба маніпуляція! Що це означає: «все змінити»? Насправді йдеться про довершення процесу вигнання Божого Духа з останнього католика і про прийняття духу цього світу. Церковні структури, мова, стиль і розклад занять будуть змінені, тобто повністю віддані на службу антиєвангелізації – сатанізації. Цей анти- «місіонерський вибір» виступає проти Бога, проти Церкви і папства".

Заперечуючи всі тези Франциска, УПГКЦ резюмує: "Кожен, хто хоче спастися, повинен однозначним формулюванням відректися духа антихриста. «Маніфест» Франциска EV насправді є антиєвангелієм смерті, за яке на того, хто приймає його, падає Боже прокляття згідно Гал.1,8-9! Сьогодні Ісус Христос говорить і тобі: «Якщо не покаєшся, загинеш!» (див. Лк 13,3)".

Звернення датується 1 квітня 2015 року і написано в Донецьку, де Ілля Догнал приєднався до «Республіці Новоросія».

Нагадаємо, що в останні роки релігійна громада на чолі з І. Догналом піддавала прокляттю римських понтифіків Іоанна Павла ІІ і Бенедикта XVI, керівників УГКЦ Любомира Гузара і Святослава Шевчука, російського Патріарха Кирила, а також майже всіх релігійних лідерів України, включаючи УПЦ (МП).

Сам Ілля Антонін Догнал зі своїми прихильниками знаходиться під анафемою Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков з 2008 року.

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)