Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто грішить, від того Бог далекий, тому лукавий сповнює його страхом. І завжди такий живе у виснажливому страхові." (Св.Єфрем Сирійський)

Депутати Львівщини звернулися до Президента щодо діяльності секти Догнала

Переглядів: 4269Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

3 липня на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати звернулися до Президента України щодо забезпечення об'єктивної перевірки діяльності на території Львівської області релігійного угруповання, очолюваного іноземним громадянином А. Догналом, яке іменує себе «Українська Правовірна Греко-Католицька Церква».

«Упродовж останніх років так звана «УПГКЦ» провадить агресивну кампанію розпалювання ненависті до Української Греко-Католицької Церкви та Римсько-Католицької Церкви в Україні, вдається до спроб захоплення храмів, ображає релігійні почуття та людську гідність жителів області, – йдеться у зверненні. – Угруповання незаконно утримує приміщення сакральних споруд та проводить незаконні будівельні роботи (зокрема, в смт. Брюховичі по вул. Шкільній, 27 та Сосновій, 3; у м. Дрогобичі по вул. 3. Копистенського, 14).

З 2010 року «підгорецькі» псевдоотці проголосили анафему (відлучення від Церкви) на єпископів Католицької Церкви, на викладачів Григоріанського університету, на канцлера Німеччини Ангелу Меркель, президента США Барака Обаму, осіб різних протестантських деномінацій, а також на блаженного Івана-Павла II (посмертно), Папу Бенедикта XVI і Патріарха РПЦ МП Кирила.

Агресивна діяльність групи Догнала обурює громадськість, люди об'єднуються проти псевдоотців. Зокрема, у Львові, після невдалої їхньої спроби захопити каплицю на вул. Плуговій, діє Ініціативна група на захист перед діяльністю догналівців.

З огляду на це просимо Вас, як гаранта додержання Конституції України, забезпечити об'єктивну перевірку діяльності угруповання Догнала органами СБУ та прокуратури, зокрема щодо: - законності перебування та здійснення релігійної діяльності на території України іноземних громадян, а саме: Антоніна Догнала, Роберта Оберхаузера, Річарда Спіржика, Патріка Сойка та приблизно 20 колишніх монахинь, громадянок Чеської та Словацької Республік);- законності та джерел фінансування осередків громадської організації «Об'єднання віруючих УПГКЦ» та будівельних робіт, які вони проводять.

За результатами перевірок вимагаємо вжити вичерпних заходів реагування з метою припинення діяльності, що сіє в суспільстві недовіру, фанатизм і ненависть, зокрема шляхом скасування реєстрації громадської організації «Об'єднання віруючих УПГКЦ» і недопущення розпалювання релігійної ворожнечі на території Львівської області».

За це звернення проголосувало 74 депутати.

Служба інформації Львівської Архиєпархії УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)