Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Прийдіть, пиймо пиття нове, що не з каменя неплідного чудом явлене, але нетління джерело, що з гробу, наче дощ, видало Христа, в ньому ми утверджуємося." (Воскресна Утреня)

Ламборґіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку

Переглядів: 1956Коментарі: 0
Різне
Ламборґіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку

У суботу, 12 травня 2018 р., в Монако відбувся аукціон, під час якого продано автомобіль модельного ряду «Huracan», який італійський виробник спортивних автомобілів «Lamborghini» подарував Папі Францискові в листопаді минулого року. Приймаючи цей подарунок, Святіший Отець постановив, щоб його продали, а виручені кошти були передані на доброчинні проекти.

«План Маршала» для християн півночі Іраку

Виставлений на продаж через аукціонний дім «Сотбі», унікальний спорткар з підписом Папи Франциска на капоті був проданий за 715 тисяч євро. Частину з цих коштів отримає Папська фундація «Допомога Церкві в потребі» для здійснення проектів, присвячених християнам з Долини Ніневії на півночі Іраку, звільненої від так званої «Ісламської держави».

У повідомленні фундації зазначається, що мова йде про громади, які після вигнання терористів повертаються до своїх поселень. Для того, щоб посприяти цьому поверненню, «Допомога Церкві в потребі» запустила так званий «План Маршала» для відбудови знищених помешкань, храмів та інфраструктури, створивши «Ninive Reconstruction Committee», до якого увійшли всі Церкви Іраку.

Інші проекти

У повідомленні Ватиканського прес-центру, присвяченому незвичайному подарункові, отриманому Папою, зазначалося, що ще одним адресатом допомоги за виручені кошти стане «Спільнота Папи Івана ХХІІІ», яка заанґажована в справу порятунку жінок, що стали жертвами торгівлі людьми та втягнені в проституцію. Врешті, частина коштів з продажу унікального автомобіля буде передана двом італійським товариствам, які здійснюють харитативні проекти в Африці.

Джерело:

радіо Ватикан

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)