Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Молодіжна спільнота "ХРАМ" в пішій прощі до Унева + фото

Переглядів: 3501Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Молодіжна спільнота "ХРАМ" в пішій прощі до Унева + фото

Уже традиційно, у треті вихідні травня, наша молодіжна спільнота "ХРАМ" бере участь у пішій прощі до Унева. Разом зі своїми друзями - ВО "Тризуб ім. С. Бандери" вони являються не лише постійними учасниками, але й співорганізаторами цієї події. Цьогорічна травнева проща до Унівської Лаври була уже 22-ою в своїй історії і згуртувала навколо себе майже півтори тисячі прочан, що свідчить про свою гостру необхідність серед християн і молоді зокрема.

Проща - це завжди дорога до Бога, дорога прощення і навернення, молитви і роздумів, каяття і застанов. Це світла подорож до зцілення душі. Хоч ми вириваємось з комфортних для нашого тіла умов, але натомість знаходимо комфортні умови для душі. Всі незручності і втома настільки відходять на задній план, що ти їх просто не помічаєш. Ключовим моментом нашої ходи завжди є молитва: спільна і особиста, за сім’ю та близьких, за Україну та український народ. Знаємо, що вона має безмежну та неоціненну силу, адже каже Господь: «Де двоє, або троє зібрались в моє ім’я, там я серед них».

Цьогорічна тема прощі «Вихід є. Вихід триває». Вона являється вкрай актуальною, адже її можна розглядати через постать Мойсея, який хоче допомогти своїм побратимам звільнитися з неволі. З допомогою Господа вдається дістатися до Зелі Обітованої. Але ж ї визволення з неволі неможливе без зміни свідомості раба на людину вільну, без виходу за межі свого комфорту та розуміння. А цей процес не має окреслених часових меж. Тому цей вихід досі триває... і для українського народу також. А за нього молилося стільки сердець!

Нам всього лиш потрібно навчитись довірятись Господу, довіряти йому свої переживання і турботи. Як сказав єпископ у недільній проповіді: «Коли Бог буде на першому місці, все інше буде на своєму», отож вихід триває у нашому серці, у нашій вірі, вихід є завжди поряд з Богом.

В такі дні часто починаєш переглядати свої цінності і погляди на звичайні речі. За ширмою щоденних клопотів ми просто не помічаємо скільки в нас є причин для радості і щастя. Весняне сонце, щира посмішка, рука ближнього, міцне плече чи просто ковток прохолодної води. А найголовніше - Любов, яка відчувається з усіх боків. І то розуміння, яке приходить до тебе в часі прощі - то направду неймовірний та неоціненний дар.

Романа Грущинська, спільнота "ХРАМ"

Фотографії переглянути: ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)