Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"На божественній стражі богогласний Авакум нехай стане з нами і покаже світлоносного ангела, що ясно говорить: Днесь спасення світові, бо воскрес Христос як всесильний." (Воскресна Утреня)

Проща до Унева і Глинян

Переглядів: 2705Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Проща до Унева і Глинян

Осіннього ранку, 12 жовтня, члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі нашої церкви здійснили прощу. Цього разу шлях молитовної мандрівки проліг до Унева та Глинян. Очолив прощу отець Ігор Демків - духовний наставник Архибратства. Отець Ігор традиційно поблагословив на добру путь і усі помолилися за щасливу і легку дорогу та вдалу прощу.

Коли ми прибули до Унівської Лаври, з-за хмарок вийшло тепле осіннє сонечко і зробило ще приємнішою нашу подорож.

Брат Василь попровадив прочан подвір’ям Лаври і розповів її історію. У каплиці Туринської Плащаниці і Животворящого Хреста Господнього, брат розповів надзвичайно цікаву історію походження Туринської Плащаниці, ікони Унівської Богородиці та Животворящого Хреста Господнього.

Потім отець Ігор розповів цікаву історію про походження наших традицій.

На закінчення перебування в Уневі відвідали Чернечу Гору, де знаходиться монастирський цвинтар, на якому знайшли останнє місце спочинку Владика Юліан Вороновський та ієромонах отець Василь Вороновський. Отець Ігор розповів цікаві епізоди з життя ієромонахів Порфирія Чучмана і Володимира, котрі там спочивають.

Потім прочани відбули хресну дорогу, набрали цілющої водиці і вирушили до Глинян.

У Глинянах послухали цікаву розповідь про старовинний дерев’яний храм Успіння Пресвятої Богородиці, храм Святого Миколая, де самовідновлюється старовинний настінний розпис. Послухали дуже цікаву історію запрестольного Чудотворного образу Розп’яття Христового, про зцілення, котрі ставалися при його допомозі та приклалися до старовинного Євангелія з підписом Митрополита Андрея Шептицького. Усі приклалися і помолилися до Чудотворного образу Розп’яття Христового.

Цей Чудотворний образ, почорнілий від часу, на Святвечір 1936 року, надприродним способом самовідновився. Уночі, перед Різдвом 1936 року, за спогадами місцевих мешканців, у старенькому дерев’яному храмі з’явилося дивне світло - сіяла запрестольна ікона Розп’яття Ісуса Христа.

Так закінчилася ще одна цікава мандрівка до Святих місць.

Дорогою прочани молилися за мир в Україні, за наших воїнів, за родини та інші інтенції.

Марта Осадца

Відео:ПЕРЕГЛЯНУТИ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)