Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Так нехай погибнуть грішники від лиця божого, а праведники нехай возвеселяться" (Воскресна Утреня)

На сміх львів'ян сектанти-догналівці пройшли ходою проти ЄС

Переглядів: 3939Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Сьогодні у Львові перед 12 годиною центральним проспектом Свободи у напрямку оперного театру проїжджою частиною пройшла хода так званого "чорного братства" Догнала. Голову колони очолювали жінки у чернечому вбранні. 

Дівчинка через гучномовець співала пісню на сумну мелодію. Загальна кількість учасників сягала понад сотню осіб без супроводу правоохоронців. Учасники несли транспаранти із написами проти міського голови Львова Андрія Садового, який намагається через суд "розвалити храм сестер УП ГКЦ (Українська правовірна греко-католицька церква). На інших транспарантах були написи проти ювенальної юстиції, Європейському союзу, який "принесе кінець християнству, патріотизму і підприємцям".

Тротуаром, паралельно до ходи жіночки роздавали перехожим листвівки. Їхній зміст спрямований проти зближення України та ЄС. Її автори сиплять цифрами про борги у єврозоні, політичне самогубство України, оскільки її гілки влади перейдуть "в руки західних глобалізаторів", національне самогубство через поступову втрату незалежності та християнське самогубство "через скасування Божих законів і запровадження гендер-диктатури".

Наприкінці листівки вказана інтернет-адреса УП ГКЦ, що майже ідентична до адреси офіційної Української греко-католицької церкви.

УПГКЦ називають ще "чорним братством", "догналівцями" та "догналітами" (за прізвищем її організатора, громадянина Чехії Антоніна Догнала), "підгорецькими отцями".

У вересні минулого року Львівський окружний адміністративний суд зобов'язав начальника Головного управління МВС України у Львівській області вжити заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли неналежному виконанню рішення про заборону в'їзду на територію України громадянина Чеської Республіки Антоніну Догналу від 27 серпня 2011 року та недопущення вказаних порушень у майбутньому.

Іншими словами, як зауважує видання Grim, Догнал є персоною нон-ґрата на території України, проте успішно перебуває тут і здійснює свою діяльність. Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ чомусь не можуть чи не хочуть затримати громадянина іноземної держави.

На початку вересня цього року в мережі Інтернет з'явилася інформація про лист сектантської церкви до президентів Росії та Білорусії захистити Україну від євроінтеграції та шляхом вводу на її територію своїх військ.

Фото grim.in.ua

 

Джерелоі:ЕКСПРЕС

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)