Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не маючи безкорисливости, душа не може звільнитися від сум'яття помислів і, не привівши чуття до безмовности, не відчує в думці миру." (Св.Ісаак Сирійський)

Редакцію газети "Експрес" захопили сектанти

Переглядів: 4105Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Понад три десятки членів незареєстрованої "секти Догнала" із незрозумілими вимогами захопили декілька приміщень редакції газети "Експрес" і утримували їх впродовж більш як двох годин. Екзальтовані люди поводили себе вкрай агресивно і неадекватно. На вимогу охорони звільнити приміщення редакції і розблокувати роботу журналістів не реагували.

Щоб нейтралізувати конфлікт, журналісти викликали міліцію. Відразу після цього нападники швидко залишили редакцію. Зараз на місці події працюють слідчі міліції. Вони здійснюють документальне оформлення свідчень журналістів, встановлюють за фотографіями учасників захоплення редакції.

Юристи газети "Експрес" у ці хвилини готують офіційне звернення на адресу міністра внутрішніх справ з вимогою належно відреагувати на безпрецедентний факт втручання у діяльність газети та вжити упереджувальних заходів, що унеможливлять схожі ситуації у майбутньому.

До речі, залишаючи редакцію, сектанти Догнала погрожували, що у понеділок знову захоплять редакцію -- "але вже з підмогою".

Нагадаємо, що газета "Експрес" опублікувала статтю «Секта, що викрадає дітей». Це – коротке журналістське розслідування про діяльність в Україні секти догналівців.

КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)