Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто любить Бога, той завжди бесідує з Ним, неначе з Отцем, відвертаючись від усілякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

Празник Різдва Святого Йоана Хрестителя на парафії

Переглядів: 3032Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
Празник Різдва Святого Йоана Хрестителя на парафії

Сьогодні, 7 липня, на Празник Різдва Святого Йоана Хрестителя, - іменини нашого отця-пароха Івана. І ще - саме цього дня, 25 років тому, отець Іван отримав Священичі Свячення з рук Преосвященного Владики Юліана Вороновського.

З нагоди цього подвійного свята, від імені священиків і парафіян, отця Івана привітали отці Ігор Калаш і Володимир Ониськів. Вони вітали отця з чвертьстолітнім Ювілеєм священства і побажали подальших успіхів у служінні.

До цих привітань і побажань долучилися члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі. До бажань здоров’я і успіхів у подальшому служінні на Ниві Господній, вони додали в’язанку пісень. Усі присутні парафіяни заспівали отцеві традиційне «Многая Літа» і помолилися за його здоров’я «Отче, наш» і «Богородице Діво».

Щиро зворушений такими теплими привітанням і побажаннями, отець Іван сердечно подякував присутнім.

Міцного козацького здоров’я Вам, отче Іване!

Миру, любові, тепла й добра у Вашому серці та в родині!

Ще довгих, плідних і щасливих років душпастирювання для прослави Господа нашого Ісуса Христа, добра Церкви і процвітання нашої парафії!

Усіх Вам, отче, Божих Ласк і Божого Благословення ще на

Многії і Благії Літа!

Марта Осадца

Фотоальбом від п.Марти:Переглянути тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)