Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Допоки серце перебуває в доброму, доти й Бог перебуває в нім, доти й воно служить джерелом життя, тоді-бо з нього виходить добре." (Св.Єфрем Сирійський)

Нова оздоба возвеличила старий храм

Переглядів: 3543Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї
Нова оздоба возвеличила старий храм

Цьогорічне літо у нашому храмі, чи радше на його подвір’ї, видалось надзвичайно гарячим. І не лише через кліматичні умови, але також у переносному значенні. Річ у тім, що ми підняли надзвичайний пласт роботи – ми дозріли до того, що змогли замостити бруківкою подвір’я нашого храму. 

Роботи розпочали ще у травні, і лише щойно їх завершили. А надворі – початок осені. Щира вдяка нашим парохіянам і жертводавцям за фінансову підтримку. Щира вдяка авторові проекту викладачу Львівського лісотехнічного університету п. Оксані Олейнюк-Пухняк. Щира вдяка нашим священикам за щиру молитву про успіх в роботі. Щира вдяка працівникам храму за розуміння і підтримку. А особлива вдяка основним виконавцям цієї нелегкої роботи – групі ентузіастів під керівництвом п. Ярослава. 

Парохіяни і прихожани нашого храму вже мали змогу оцінити величну оздобу нашого храму. Гадаю, що і решта львів’ян, разом із гостями нашого міста, матимуть змогу постійно милуватись його красою. Увазі наших гостей ми запропонували ексклюзивну експозицію – вздовж церковного подвір’я, по газону, встановлено кам’яні елементи, що у свій час попадали із споруди. Навіть у такий спосіб хочеться показати понівечену людською байдужістю красу цього храму. 

Щиро запрошуємо львів’ян і гостей нашого міста вшанувати своєю увагою красу храму святих Ольги і Єлизавети, і у своїй молитві звеличити нашого Господа Ісуса Христа, що допоміг нам успішно завершити цей великий і непростий задум.

 

о. Іван Галімурка, адміністратор храму

Фотоальбом: переглянути ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)