Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Коли хочеш належно молитися, не засмучуй душі (журбою цього віку), якщо цього не зробиш, то марний труд твій." (Прп.Ніл Синайський)

Рада Єпископських Конференцій Європи висловила солідарність з Україною «перед загрозою військового вторгнення Росії»

Переглядів: 789Коментарі: 0
Публікації
Рада Єпископських Конференцій Європи висловила солідарність з Україною «перед загрозою військового вторгнення Росії»

У своєму Зверненні, підписаному архиєпископом Ґінтарасом Ґрушасом, Президентом Ради, католицькі єпископи Європи висловлюють слова солідарності з українським народом: «В той час як міжнародна спільнота вбачає у діях російських збройних сил реальну загрозу для миру в усьому світі, у час страху та непевності для майбутнього України ми єднаємося з нашими братами і сестрами у вірі та з усім українським народом».

Європейські єпископи відгукуються на голос Святішого Отця Франциска, котрий «неодноразово висловлював свою батьківську близькість до "рідної України"», закликаючи могутніх цього світу вирішити цю кризову ситуацію «шляхом серйозного міжнародного діалогу, а не за допомогою зброї».

«Як душпастирі Європейського континенту, ми теж хочемо звернутися до сумління націй та їхніх лідерів, щоб не забували про трагедії світових воєн минулого століття і були готові захищати міжнародне право, незалежність і територіальний суверенітет кожної держави. Разом зі Святішим Отцем ми хочемо звернутися до правителів з проханням "знайти прийнятні та тривалі рішення для України" на основі діалогу та переговорів і без використання зброї», – йдеться у Зверненні Ради Єпископських Конференції Європи.

Католицькі єпископи Європи звертаються до християн з проханням «молитися про дар миру в Україні, щоб відповідальні сторони "заразилися благом Миру" і щоб ця криза була подолана суто шляхом діалогу».

Додамо, що Рада Єпископських Конференцій Європи включає в себе 33 чинні європейські єпископські конференції в особі їх президентів, а також Голову Синоду Єпископів УГКЦ, архиєпископів Люксембургу та Князівства Монако, архиєпископа маронітів Кіпру, єпископа Кишинівського (Молдова), єпархіального єпископа Мукачівського і апостольського адміністратора Естонії. Секретаріат базується в Санкт-Галлені (Швейцарія).

Джерело:Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)